Taylor Swift i Travis Kelce trzymają się za ręce na randce w Argentynie z palmtopami po przełożeniu występu

Taylor Swift i Travis Kelce trzymają się za ręce na randce w Argentynie z palmtopami po przełożeniu występu

muzyka

Ich miłość biegnie przez Atlantyk.

Taylor Swift i Travis Kelce zostali przyłapani, trzymając się za ręce podczas kameralnej randki podczas kolacji w Buenos Aires w Argentynie – zaledwie kilka godzin po przełożeniu jej koncertu w stolicy Eras Tour z powodu ulewnego deszczu.

w filmie Udostępniono w mediach społecznościowychPara przytulała się w restauracji Elena, mieszczącej się w hotelu Four Seasons.

Po skończeniu posiłku para wyszła z restauracji ramię w ramię, wywołując głośne wiwaty ze strony pozostałych gości.

33-letnia piosenkarka „Cruel Summer” miała na sobie czarną koszulę z długim rękawem i kraciastą spódnicę. Swobodny wygląd uzupełniła charakterystyczną czerwoną wargą.

Tymczasem 34-letni biegacz z drużyny Kansas City Chiefs założył na tę okazję przyciągający wzrok, jedwabny strój.

Na nagraniu widać, jak ojciec piosenkarza, Scott, spacerował w ich pobliżu, ale nie jest jasne, czy jadł z parą kolację.

Kolacja nadeszła kilka godzin po przybyciu Kelsey do Buenos Aires, na początku jej pożegnalnego tygodnia styl.

Zacięta walka trwała całą noc po wzięciu udziału w czwartkowej gali charytatywnej zorganizowanej przez kolegę z drużyny Patricka Mahomesa, podczas której Swift przekazał darowiznę na cele charytatywne.

I chociaż Kelsey nie mógł być obecny na czwartkowym wieczornym występie, podczas jej występu Swift najwyraźniej nadal o nim myślała.

Taylor Swift i Travis Kelce zostali przyłapani, trzymając się za ręce podczas kameralnej randki podczas kolacji w Buenos Aires w Argentynie.
x/ @Tory_Barron

12-krotna zdobywczyni nagrody Grammy wysłała swojemu ukochanemu niezbyt subtelną wiadomość podczas części wieczoru zawierającej „Piosenkę-niespodziankę”, która obejmowała „Labyrinth” – piosenkę o „zakochiwaniu się”.

„O nie, znowu się zakochuję / Och, zakochuję się” – zaśpiewała publiczności.

Swift ogłosiła przełożenie swojego drugiego koncertu w Buenos Aires z powodu złej pogody.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy nową parę można było zobaczyć publicznie kilka razy.
Zdjęcia JC

Więcej informacji z Page Six, który tak lubisz…


„Uwielbiam występy w deszczu, ale nigdy nie naraziłabym moich fanów, innych artystów i ekipy na niebezpieczeństwo” – napisała w piątek w swojej relacji na Instagramie 12-krotna zdobywczyni nagrody Grammy.

READ  Kim Kardashian i Kanye West biorą udział w meczu piłki nożnej w Saint i rozmawiają na uboczu

„Przełożyliśmy dzisiejszy występ w Buenos Aires na niedzielę ze względu na bardzo chaotyczną pogodę i próby zorganizowania tego koncertu byłyby niebezpieczne” – kontynuowała. „Dobra wiadomość jest taka, że ​​będę mógł zostać w Argentynie dłużej!”

Źródła poinformowały Page Sic, że Kelce będzie w Ameryce Południowej na co najmniej jeden występ Swifta, zanim w poniedziałek wróci do Kansas City na trening.
Zdjęcia JC

Chociaż Kelce nie wypowiada się na temat swoich planów na tydzień pożegnalny, Page Six ujawnił w środę, że na pewno wybierze się w tę podróż.

Znawca powiedział nam, że dwukrotny mistrz Super Bowl będzie w Ameryce Południowej na co najmniej jeden występ Swifta, zanim w poniedziałek wróci do Kansas City na trening.


Załaduj więcej…
https://pagesix.com/2023/11/11/entertainment/taylor-swift-travis-kelce-hold-hands-on-pda-packed-date-in-argentina-after-she-postpones-show/?utm_source =url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *