Hill wykonał 20 rzutów obronnych, a Złotym Rycerzom udało się oślepić Sharks

Hill wykonał 20 rzutów obronnych, a Złotym Rycerzom udało się oślepić Sharks

Kaapo Kahkonen obronił 34 razy dla Sharks (2-11-1), którzy zakończyli dwa pierwsze zwycięstwa w sezonie.

Byli lepsi; „Nie byliśmy wystarczająco dobrzy” – powiedział napastnik San Jose Mikael Granlund. „Wygrywali znacznie więcej bitew i oczywiście stawiali nas trochę w tyle, więc musimy być lepsi”.

Pietrangelo dał Vegas prowadzenie 1:0 po 1:00 pierwszej tercji, zdobywając pierwszego gola w sezonie, zdobywając bramkę po dogrywce.

„Od początku zdecydowanie prezentowaliśmy się słabo” – powiedział trener Sharks David Quinn. Dodał: „Ponowna porażka 2:0 z pewnością nie pomogła naszej sprawie. Przez całą noc byliśmy tylko o pół kroku od zwycięstwa.

„Dużo się broniliśmy i nie mogliśmy dokończyć gry. Naprawdę gonimy grę od punktu krążka.

Martinez podwyższył na 2:0 o 11:19 po pierwszym podaniu Amadeo z punktu.

„będzie [Carrier] „Sprawdziłem bramkarza i Marty znalazł wejście do środka” – powiedział Amadeo.

Carlson podwyższył wynik na 3:0 po 2:24 trzeciej tercji po bramce zdobytej przez strzelonego gola. Martinez podwyższył wynik na 4:0 o godzinie 4:40, zdobywając drugiego gola po strzeleniu z lewego koła.

„To był dobry mecz” – powiedział Martinez. „Pietro wykonał naprawdę dobrą robotę”. [reeling] Ten facet jest obecny i daje mi więcej czasu i przestrzeni. Jeszcze bardziej byłem zaskoczony ilością czasu, jaki spędziłem. Więc obejrzałem się i okazało się, że tak naprawdę nikogo tam nie było, więc zdecydowałem się strzelić piłkę, która wpadła do bramki.

READ  Marlon Humphrey: Ja'Marr Chase sprawił, że NFL wyglądało na łatwe

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *