Szpital w Novi Turk jest gotowy na przyjęcie pacjentów ze Słowacji

Podale Specjalny Szpital im. Jana Pavia II może przyjmować pacjentów ze Słowacji, która jest szczególnie podatna na infekcję – powiedział Voyot Łukasz Kmita z Ma Bolska.

– Jeśli jest taka potrzeba, oświadczam, że jesteśmy gotowi do repatriacji pacjentów do Polski, jeśli jest taka potrzeba, abyśmy mogli ich leczyć – powiedział Voit podczas konferencji w Novi Turk, dodał: „Polacy, mieszkańcy Mazopolski solidne (…) Nasze oświadczenie pokazuje, że jesteśmy prawdziwymi Europejczykami, ponieważ jesteśmy gotowi nie tylko pomóc naszym obywatelom, ale także sąsiadom w nagłych wypadkach ”.

Kimita podkreślił, że decyzje w tym zakresie będą podejmowane na szczeblu rządowym.

– W dzisiejszej Europie, zmagającej się z tchórzostwem, wszyscy musimy być zjednoczeni, bardzo dziękuję za tę jedność. (…) Południowa linia współpracy Monopolski ze Słowacją jest jasna, czy to gospodarcza, czy społeczna – podkreślił Kimita.

Poinformował, że niezbędny sprzęt, narzędzia, środki ochrony osobistej i środki na rozbudowę systemu tlenowego zostały już przekazane do szpitala w Novi Turk.

Voyote dodał, że zapowiedź pomocy Słowakom została przekazana rządowi i ministrowi Dvo ோர் k.

– Decyzje będą podejmowane na szczeblu rządowym, ale to ogłoszenie i ta informacja powinny wyjść na świat – powiedziała Kimita, że ​​Młbolska, która jest poważnie dotknięta koronawirusem, jest dziś bardzo zjednoczona i gotowa do współpracy.

Jan Pavia II, Marek Weirspa wyjaśnił, że placówka będzie mogła otworzyć łóżka dla pacjentów ze Słowacji w ciągu 72 godzin od decyzji w razie potrzeby dyrektora Szpitala Specjalistycznego Podale.

1 procent darowizny na pomoc dzieciom – bezpłatny program tutaj

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *