Super Bowl 2024 Chiefs vs. 49ers i aktualizacje na żywo: Czas rozpoczęcia, podczas którego możesz oglądać i transmitować rozpoczęcie rozgrzewki

Super Bowl 2024 Chiefs vs.  49ers i aktualizacje na żywo: Czas rozpoczęcia, podczas którego możesz oglądać i transmitować rozpoczęcie rozgrzewki

Podczas transmisji CBS z bożonarodzeniowego meczu pomiędzy Las Vegas Raiders i Kansas City Chiefs producent Jim Rykoff zabawił się ze swoimi spikerami, używając obrazów generowanych komputerowo, aby umieścić Jima Nantza, Tony'ego Romo i Tracy Wolfson w programie w stylu Caesars Palace . Na zewnętrznym namiocie widnieje napis „ZAWIERA CBS SPORTS RAT PACK SUPER BOWL LVIII”.

„Powiedziałem kilka słów w rodzaju: «Hej, The Rat Pack będzie tam 11 lutego, aby ogłosić mecz»” – powiedział Nantz. „Pozostaw Tony’emu stwierdzenie: «Tak, jestem Frank Sinatra». Więc powiedziałem: Wiesz co? – Właściwie jesteś bardzo podobny do Deana Martina.

Las Vegas było gospodarzem niekończącej się parady gwiazd, ale żadne wydarzenie, jeśli sądzić po oczach, nie będzie większe niż Super Bowl LVIII, który odbędzie się 11 lutego na stadionie Allegiant pomiędzy Chiefs a San Francisco 49ers. Jest to 22. edycja Super Bowl, która zostanie wyemitowana przez stację CBS – najwięcej kanałów w historii – a jej początek nastąpi po 6,5 godzinach materiałów przedmeczowych w CBS, które rozpoczęły się o 11:30 czasu wschodniego.

Nantz, Romo i Wolfson grali razem przy 14 Super Bowl, w tym osiem dla Nantz (sześć na żywo i dwa jako gospodarz), cztery dla Wolfsona i dwa dla Romo.

„Nie ma nic większego (niż to)” – powiedział Nantz. „Najwięksi i najlepsi przybyli do Vegas, a teraz będziemy mieli możliwość i odpowiedzialność udokumentowania największego wydarzenia w historii Las Vegas”.

Sportowiec Niedawno spotkałem się z trzema nadawcami, aby przeprowadzić obszerne pytania i odpowiedzi na temat przebiegu gry. Możesz go przeczytać w całości tutaj.

READ  Wszyscy przegrywają po tym, jak Omicron pokonał Mistrzostwa Świata Juniorów

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *