Czy jesteś w dziczy ze swoim Apple Vision Pro?

Czy jesteś w dziczy ze swoim Apple Vision Pro?

Vision Pro to wejście Apple na rynek rzeczywistości rozszerzonej i wydaje się, że sprzedaje się jak świeże bułeczki – sprzedano już około 200 000 sztuk, co daje łącznie 700 milionów dolarów nowych przychodów owocowej firmy. Oczywiście cena początkowa wynosząca 3500 dolarów jest już dla wielu nieosiągalna, ale sam zasięg tych urządzeń jest niezwykły, a w podgrupie osób, które kupiły te słuchawki, jest kilka godnych uwagi. Niezależnie od tego, czy zostaną uznani za największych głupców, czy za zwiastunów nowej ery, decyzję pozostawiamy Państwu, ale można śmiało powiedzieć, że w przypadku Vision Pro zdarzają się wybryki.

Na początku lutego w sieci pojawiło się wideo przedstawiające użytkownika Apple Vision Pro prowadzącego swoją Teslę Cybertruck, co szybko wywołało ostrzeżenia rządu. Trudno o bardziej zaawansowaną technologię niż to, ale był to także jeden z pierwszych godnych uwagi przykładów właściciela Vision Pro, czasami zwanego Vision Bro, który nie robi nic dobrego i prawdopodobnie unika przepisów dotyczących rozpraszania uwagi podczas jazdy. Jednak w ciągu kilku dni od tego incydentu wiele innych osób, w tym znane wpływowe osoby, zainteresowało się tą technologią i wykorzystało ją na wolności.

Na przykład YouTuber Casey Neistat, popularny vlogger i właściciel projektów kreatywnych, przeprowadził dość praktyczną recenzję Apple Vision Pro w swoim domu w Nowym Jorku. Na powyższym filmie Neistat chodzi po deskorolce i wykonuje codzienne czynności, a wszystko to mając na sobie Apple Vision Pro i wyjaśniając, jak to działa. Chociaż nie twierdzimy, że jest to głupie zachowanie, trudno byłoby widzieć, żeby robił to ktokolwiek inny poza Casey, która stała się w pewnym sensie ikoną Nowego Jorku.

Jeśli chcesz zobaczyć naprawdę głupie wybryki, twórca skoków spadochronowych, Chris Fink, może być dla Ciebie. W krótkim klipie opublikowanym na YouTube i Instagramie Chris pokazuje, jak skacze ze spadochronem z samolotu z Apple Vision Pro. Ciekawie będzie zobaczyć, jak technologia radzi sobie z oczywistym brakiem linii bliskiego horyzontu itp. pod względem świadomości przestrzennej, ale jest to nieco skrajny przypadek, ale wydaje się, że brak punktów odniesienia nie został wyeliminowany problem dotyczący zestawu słuchawkowego Apple.

READ  Fortnite Crew Pack został zaprezentowany w czerwcu wraz z Mecha Cuddle Master

Wraz z tymi ludźmi ludzie tacy jak muzyk i streamer T-Pain rzucili się na Apple Vision Pro i wydaje się, że się w nim zakochali. Jednak zanim wszyscy zorientują się, że Apple wkroczyło na to nowe medium, będzie mnóstwo ludzi, którzy będą rozkręcać lub burzyć Vision Pro. W pewnym momencie stanie się to normą i wszyscy bracia Vision będą po prostu kolejną osobą w morzu wielu. W związku z tym bądź głupcem z Apple Vision Pro lub nie; Niezależnie od tego, fajnie jest się pobawić.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *