Straż pożarna w Chicago ratuje papugę przed krawędzią biurowca – Wiadomości ze świata

Uratuj papugę z krawędzi

Kanadyjska prasa – | Historia: 334263

Straż pożarna w Chicago nie musiała w weekend podnosić drabiny, aby uratować kota z drzewa, ale strażacy chwycili tyczkę, aby wyrwać papugę z krawędzi biurowca.

Strażacy wracali z ratunkowej wizyty medycznej w niedzielę, kiedy właściciel ptaka kazał im wyrwać coś, co wyglądało na papugę z krawędzi drugiego piętra budynku Giełdy Kolejowej.

Według władz miejskich ptak najwyraźniej był z kimś, kto zabrał go na niedzielny wiec protestacyjny. Marsz nie został opisany, ale tysiące ludzi zebrało się na Michigan Avenue w pobliżu budynku, wymachując palestyńskimi flagami i wzywając do zakończenia rozlewu krwi i „czystek etnicznych” na Bliskim Wschodzie.

Rzecznik straży pożarnej Larry Merritt powiedział, że osoba poprosiła o drabinę, a członek załogi zamiast tego użył tyczki do odzyskania jaskrawego ptaka.

Na filmie z akcji ratunkowej gapie zaczęli wiwatować, gdy ptak wspinał się po filarze i powoli opuszczano go z okna na drugim piętrze na poziom ulicy.

Merritt powiedział, że po uratowaniu ptak został zwrócony właścicielowi.

READ  Putin odwiedza Arabię ​​Saudyjską i Zjednoczone Emiraty Arabskie, których programem jest wojna między Izraelem a Hamasem Wiadomości polityczne

Ned Windrow

"Internetowy geek. Myśliciel. Praktyk od piwa. Ekspert od bekonu. Muzykoholik. Certyfikowany guru podróży."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *