Original Game Boy staje się trybem wieloosobowym online dzięki hakowaniu sprzętu

1989 Nintendo Game Boy ma zupełnie nową funkcję, jest to gra online dla wielu graczy, dzięki staraniom hakera i Raspberry Pi.

Podczas gdy najnowsza technologia stojąca za PS5, Xbox Series X i Nvidia RTX 30 Ta passa kart graficznych oszałamia graczy na całym świecie, a klasyka wciąż ma swoje miejsce. Niektóre bardzo stare gry mogą wkrótce stać się dostępne w Internecie dzięki staraniom hakera.

Pomimo swojego pierwotnego wieku Game Boy Przenośna konsola jest wyposażona w funkcje gry wieloosobowej. Gracze będą musieli zdobyć i podłączyć kabel połączeniowy między dwoma urządzeniami Game Boy, co może się skomplikować w zależności od typu użytkowników Game Boya. Jednak do bezproblemowego komunikowania się online z innymi graczami było daleko, ale mieszając się z istniejącą technologią, ten haker sprzętowy był w stanie to zmienić.

Kontynuuj przewijanie, aby czytać dalej
Kliknij poniższy przycisk, aby szybko rozpocząć ten artykuł.

Związane z: Fan Nintendo przyjmuje grę Jumbo Functional Boy

Hacker Stacksmashing umożliwił każdemu przeniesienie Game Boya przez Internet. Hack zasadniczo polega na oszukaniu Game Boya, by pomyślał, że jest podłączony do standardowego kabla łączącego. Jednak tak naprawdę zamiast kabla łączącego Raspberry Pi jest skonfigurowany do komunikacji z serwerem przez Internet. Jeśli w tej chwili wielu graczy łączy się z serwerem przy użyciu tej technologii, mogą grać Tetris W grze wieloosobowej Bez osobistego spotkania z drugim graczem.

Jak dotąd, Tetris Jest to skrajność, ponieważ łączenie innych gier ze sobą wymaga inżynierii wstecznej ich protokołów komunikacyjnych. Jednak społeczność rozrosła się wokół tego rozwoju, ponieważ serwer Discord zapewnia graczom sposoby na znalezienie się nawzajem i omówienie urządzenia i jego możliwości. Możliwe, że w końcu będzie można grać w więcej gier online, chociaż możliwość uzyskania dostępu do Internetu w pliku Przenośne urządzenie do gier Jego historia sięgająca 1989 roku jest niesamowita.

READ  Zainstaluj Androida 13 na Google Pixel 6a: Oto zmiany w najnowszym systemie operacyjnym Android

W miarę upływu lat gracze prawdopodobnie będą nadal widzieć tego rodzaju wspaniałe innowacje w przypadku starszego sprzętu. Ponieważ zarówno jednostki mobilne, jak i konsole domowe zaczynają tracić usługi online, a dostęp do eShopów w celu kupowania lub ponownego pobierania gier staje się ograniczony, tacy zaawansowani technicznie gracze często wkraczają, aby znaleźć alternatywne rozwiązanie dla społeczności. Jeśli urządzenie, które nie miało łączyć się z internetem, dało się w ten sposób zmodyfikować, to na PlayStation 2 czy Nintendo DS nikt nie może nic zrobić, gdy gdzieś na nim pracuje odpowiednia osoba.

Game Boy przechodzi teraz przez coś z drugiego życia Nowe gry Game Boy Są aktywnie produkowane dla starych urządzeń mobilnych.

Jeszcze: 10 gier na Game Boy, które były remake’ami (i po co zostały wydane)

Źródło: TechCrunch

Zwiększ sprzedaż Spider-Mana w Wielkiej Brytanii

Spider-Man: Wspieranie sprzedaży Milesa Moralesa w Wielkiej Brytanii dzięki możliwości ponownego wykorzystania PS5


O autorze

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *