Steven Spielberg jest ziarnisty w Dune

Steven Spielberg jest ziarnisty w Dune

Stąd A Wydmygłowa? Statystycznie powinno być Was już trochę więcej Wydmy: część druga Przewyższa pierwszy film i zwiastuny, osiągając globalne wpływy ze sprzedaży biletów w wysokości 650 milionów dolarów (via Czas dostawy). Wśród nich Wydmy Lojalistami są sam król hitu, Steven Spielberg, który mówi reżyserowi Denisowi Villeneuve’owi, że jest w zasadzie kompletnym stanem. „Nakręciłeś jeden z najbardziej niesamowitych filmów science fiction, jakie kiedykolwiek widziałem” – powiedział Spielberg Villeneuve. Dyrektor warknąłPodcast DGA.

Spielberg mówi, że rozmowa z Villeneuve’em, którego porównuje do „filmowców budujących świat” (jego słowami) to „zaszczyt”. Czas dostawy). W przypadku Spielberga na tej osławionej liście znajdują się Georges Méliès, Walt Disney, Stanley Kubrick, George Lucas, Ray Harryhausen, Federico Fellini, Tim Burton, Wes Anderson, Peter Jackson, James Cameron, Christophera NolanaRidleya Scotta i Guillermo del Toro. „Lista jest długa, ale nie jest zbyt długa i jestem głęboko przekonany, że jesteś jednym z jej najnowszych członków” – mówi Spielberg.

Tutaj jest kilka z nich Park Jurajski dyrektor Przyjmuje Wydmy: część druga:

„To naprawdę wizualny epos, a przy tym pełen głębi” – Głęboko narysowane postacie. Jednak dialogi są bardzo rzadkie, jeśli spojrzeć na nie proporcjonalnie do czasu trwania filmu. To takie kino. Ujęcia są bardzo graficzne, ale żaden z nich nie jest pretensjonalny.

„To historia o miłości do pustyni, ale jak na film o miłości do pustyni, widać w nim ogromną tęsknotę za wodą. Mimo całego piasku w tym filmie tak naprawdę chodzi o wodę. Święte wody, które tęsknią za zielonymi łąkami i błękitne wody życia. Fotografujesz pustynię. Przypomina ocean, morze. Robaki piaskowe były jak węgorze. A scena surfowania robaków piaskowych to jedna z najwspanialszych rzeczy, jakie kiedykolwiek widziałem. Nigdy! Ale dzięki tobie pustynia wyglądała jak płyn.

„Te maszyny były niesamowite. Na początku myślałem, że są niesamowite Wydmyi nie wiem, co zrobiłeś, ale tym razem zrobiłeś coś, żeby było bardziej szczegółowo, z piaskiem spadającym z bieżnika, to było fajne… Warner Bros. za to zapłaciło. Więcej pikseli, prawda? Biorąc pod uwagę sukces pierwszego filmu, dobrze jest mieć więcej pikseli w naszych pracach.

Rusz się, Club Chalamet! Klub Villeneuve jest na miejscu!

READ  Maren Morris staje po stronie Meghan Markle w związku z ciągłym sprzeciwem wobec jej nowego dokumentu

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *