Stary dom Barbary Walters w Nowym Jorku znajduje nabywcę i sprzedaż jest w toku

Stary dom Barbary Walters w Nowym Jorku znajduje nabywcę i sprzedaż jest w toku

Barbary Walters

Długoletni dom w Nowym Jorku znalazł nabywcę…

Ale jakim kosztem??? 👀

Barbary Walters Większą część swojego życia spędził w jednej z najpiękniejszych podpasek w Nowym Jorku — tej, która pojawiła się na rynku na początku tego roku… i która być może ma nowego właściciela.

Pamiętajcie… Rodzina zmarłej ikony wiadomości wystawiła na sprzedaż jej mieszkanie na Manhattanie w kwietniu, zaledwie kilka miesięcy po jej śmierci. Zmarł w grudniu 2022 r. – i wówczas dom z 5 sypialniami i 6 łazienkami został wpisany na listę Za 19,75 mln dolarów, co było tego warte. To miejsce jest piękne!

Jednak od tego czasu wydaje się, że agenci nieruchomości, którzy nad nim pracowali, ostatecznie nieco obniżyli cenę i jak dotąd wynosi ona około 17,7 miliona dolarów.

Ktoś złożył ofertę na dom i potwierdziliśmy, że jest ona zgodna z umową, co oznacza, że ​​sprzedaż jest w toku i powinna zostać zrealizowana… zakładając, że wszystko pójdzie zgodnie z planem. Nie wiemy, czy potencjalny nabywca zapłacił mniej więcej 17,7 mln dolarów.

Jeśli zamknie depozyt, dowiemy się z czasem, przeglądając księgi wieczyste, ale jeśli tajemniczy klient wydał kwotę zbliżoną do swojej ceny… dostał dobrą ofertę.

Łóżeczko ma wszystkie zalety luksusu na Wschodnim Wybrzeżu – w tym kominek opalany drewnem i sufit o wysokości 3 metrów… nie wspominając o widokach na Central Park. Gratulacje… może. 😅READ  Zapowiedź Young & Restless: Adam Krashes Ashland i Victoria świętują Nowy Rok

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *