Stafford, Rams dominuje nad kardynałami, aby przejść do rundy dywizyjnej NFC

INglewood, CA (Associated Press) – Matthew Stafford przeszedł 202 jardy, dwa przyłożenia i pobiegł po kolejny wynik w swoim pierwszym zwycięstwie w playoffach, a Los Angeles Rams znokautował dzikie karty, wygrywając 34-11 z Arizona Cardinals w poniedziałek wieczorem .

Odell Beckham Jr. A Cooper Kupp trzyma piłkę dla mistrza NFC West Rams (13-5), który w niedzielę odwiedzi mistrza Super Bowl Tampa Bay Buccaneers, aby wziąć udział w meczu o mistrzostwo NFC. Los Angeles awansowało po sezonie po raz trzeci w ciągu ostatnich czterech lat pod wodzą trenera Seana McVeigha.

David Long również strzelił gola w powrotnym przejęciu z 3 jardów, podczas gdy obrona Rams po raz pierwszy nękała Killera Murraya w tragicznej fazie playoff. Los Angeles skoczyło do przodu 28:0 i wystartowało w swoim pierwszym meczu play-off na stadionie SoFi, który będzie gospodarzem Super Bowl 56 w przyszłym miesiącu.

Po niekonsekwentnym zakończeniu sezonu zasadniczego konstelacja wielkich gwiazd Baranów połączyła się znakomicie w post-sezonie.

Stafford był genialny w swoim pierwszym meczu play-off z The Rams, wygrywając 13 z 17 bez przeszkód i spokojnie kierując atak w Los Angeles, jednocześnie odnosząc swoje pierwsze zwycięstwo w playoffach od 13 sezonów NFL — jego pierwszych 12 sezonów w Detroit.

Beckham miał cztery łapy na 54 jardy, w tym swój pierwszy mecz w swojej karierze o pierwsze punkty Ramsów. Rzucił także podanie na 40 jardów podczas swojej pierwszej wygranej po sezonie. Linebacker Von Miller w swoim pierwszym występie po sezonie od wygrania MVP na Super Bowl 50 dodał sześć odbiorów i dużą wpadkę.

Murray zaliczył 19 z 34 na 137 jardów i przechwyty dla Cardinal (11-7), który po swoim starcie 10-2 z poślizgiem 1-5. Arizona przegrała na wyjeździe dopiero po raz drugi w 10 meczach w tym sezonie pod wodzą trenera Cliffa Kingsbury’ego, ale przegrała z Rams po raz dziesiąty w ostatnich 11 meczach swojego przeciwnika na NFC West.

READ  Zadina, Lindholm, Cold Jets/Wolves, możliwa transmisja na weekend (17 lutego) – DobberHockey

James Conner pospieszył, aby zdobyć TD dla Cardinals, którzy od sezonu 2009 odnieśli jedno zwycięstwo w play-offach. Murray poszedł 7 za 17 na 28 jardów i rzucił dwa przechwyty w okropnej pierwszej połowie, w której Cardinals przegrywali 21:0 z zaledwie 40 jardów ataku.

Los Angeles prowadziło 21-0, gdy linebacker Troy Rider naciskał na Murraya, by na ślepo wyrzucił piłkę poza strefę końcową, aby uniknąć bezpieczeństwa. Od dawna przechwycił buty i poszedł o krok dalej, aby zdobyć szósty najkrótszy wybór w historii rozgrywek NFL.

The Rams wygrali nawet dzięki spokojnej nocy lidera NFL Cobba, który miał trzy przyjęcia na 16 jardów, gdy mecz był nadal wątpliwy. Kupp zakończył pięć chwytów na 61 jardów, nie zdobywając 90 jardów tylko w swoim drugim meczu w sezonie — w obu przypadkach przeciwko Arizonie.

The Rams ograniczyli swój drugi atak celnym rzutem Stafforda z 4 jardów do Beckhama. Ośmioletni weteran miał sześć subskrypcji TD w ostatnich ośmiu meczach od czasu dołączenia do Rams w połowie sezonu i wypełnił pustkę pozostawioną przez kontuzjowanego Roberta Woodsa.

Stafford zaliczył swoją pierwszą rundę playoffów TD od stycznia 2012 roku, aby zablokować następną kampanię Rams.

Po TD Longa kardynał w końcu zdobył swoje pierwsze przyłożenie na siedem minut przed przerwą, ale markiz Rams Copeland otrzymał pierwsze przechwycenie w swojej karierze po przekrzywionym podaniu.

Złapanie TD Kuppa zostało ustalone po przerwie, gdy Beckham podał 40 jardów w dół linii bocznej do Cam Akers — szósty finisz w ośmioletniej karierze Beckhama.

POWRÓT WESELNY

Eric Weddle miał świetny czas z The Rams w pierwszym meczu 37-letniego weterana NFL od końca sezonu 2019. Dwukrotnie bezpieczny All-Pro zakończył swoją emeryturę w zeszłym tygodniu, aby pomóc po przegranej z Los Angeles pierwszoroczniaka Taylor Raab na wstrząśnienie mózgu, a Jordan Fuller na kontuzję kolana pod koniec sezonu.

READ  Jak hokejowa Kanada zmieniła się po tym, jak NHLers wycofali się z Igrzysk Olimpijskich w 2022 r.

kontuzje

Bezpieczeństwo kardynała Buddy Bakera opuściło boisko na noszach w trzeciej kwarcie po zderzeniu kask-hełm z Akers. Gracze uklękli wokół Beckera w panice, zanim został usunięty z boiska. Został przewieziony do szpitala w celu dalszej oceny, ale miał ruchy w kończynach.

JJ Watt stoczył trzy starcia z Arizoną w swoim pierwszym meczu od końca października. Trzykrotny Gracz Roku NFL przeszedł operację barku, ale po raz kolejny pospieszył z pomocą Cardinals.

Long (kolano) i Rams opuścili interwencję Andrew Whitwortha (kostka) tracąc czas w drugiej połowie.

Następna

Cardinals: Nieoficjalna ocena tego, co wydarzyło się pod koniec obiecującego sezonu.

Rams: Showdown with the Buccaneers i Tom Brady, który ma nieco większe doświadczenie w rozgrywkach play-off niż Murray.