Samsung wkrótce zaprezentuje Galaxy Ring

Samsung wkrótce zaprezentuje Galaxy Ring

W zeszłym roku dużo mówiło się o wypuszczeniu przez Samsunga inteligentnego pierścienia, który miałby konkurować z takimi urządzeniami jak pierścień Oura, a w zeszłym miesiącu sprawa stała się rzeczywistością, gdy koreańska firma… W uroczym filmie drażniła się z Pierścieniem Galaktyki Na koniec wydarzenia Unpacked.

Potem wszystko ucichło… to znaczy aż do teraz.

W wiadomości udostępnionej w niedzielę Samsung Ogłaszać Galaxy Ring zostanie „po raz pierwszy zaoferowany publiczności” w tym tygodniu Światowy Kongres Mobilności (MWC) Stało się to w Barcelonie w Hiszpanii.

Zwróć uwagę na słowo „na wystawie”, ponieważ z pewnością oznacza to, że uczestnicy nie mają czasu na praktyczne zajęcia, a Galaxy Ring prawdopodobnie znajduje się w szklanej szafce zamykanej na klucz.

Miejmy jednak nadzieję, że Samsung wykorzysta tę okazję, aby zaoferować potencjalnym klientom Galaxy Ring dodatkowe ciekawostki, które mogą przekonać niektórych do odroczenia zakupu. Jedna z alternatyw Dostępne w sektorze sexy Staje się coraz bardziej konkurencyjny. Chcielibyśmy przynajmniej, aby Samsung podał przybliżoną datę premiery swojego pierwszego inteligentnego pierścienia.

Jeśli odwiedzającym MWC zakazano już testowania Galaxy Ring, możliwe, że inżynierowie Samsunga nadal mają sporo pracy do wykonania, jeśli chodzi o umieszczenie w tym małym urządzeniu mnóstwa funkcji monitorowania stanu zdrowia. A może jest to po prostu część starannie zaplanowanej kampanii marketingowej, której celem jest podniesienie świadomości i wzbudzenie oczekiwań przed dniem premiery (bardziej prawdopodobne jest, że jedno i drugie będzie po trochu).

Więcej dowiemy się w poniedziałek i wtedy z pewnością zaktualizujemy informacje.

W międzyczasie zapoznaj się z artykułem o trendach cyfrowych, który zawiera kilka dobrze sprawdzonych pomysłów O tym, co Samsung musi zrobić Aby Galaxy Ring odniósł sukces – od jednej osoby do drugiej Na pewno coś wie O inteligentnych pierścieniach.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *