Rolling Stones drażnią występ w Vancouver w ramach nadchodzącej trasy po Ameryce Północnej – BC News

Rolling Stones drażnią występ w Vancouver w ramach nadchodzącej trasy po Ameryce Północnej – BC News

Kamienie przybywają do BC?

Brendan Kergin / Media lodowcowe – | Historia: 458171

Wygląda na to, że jeden z największych zespołów rockowych zawita wkrótce do Vancouver.

Wygląda na to, że The Rolling Stones promują nadchodzącą trasę koncertową po wydaniu nowego albumu (oraz 31. albumu studyjnego i pierwszego od 18 lat), a dołącza do nich BC Place.

Zespół zamieścił na wielu platformach wideo zapowiadające trasę koncertową po Ameryce Północnej (z amerykańską flagą i liściem klonu) z melodią „Street Fighting Man”. Ma to sens, biorąc pod uwagę, że „Hackney Diamonds” (nowy album) ukazał się w październiku.

Tak się złożyło, że BC Place zamieściło na Twitterze ten sam film w ten weekend.

Co więcej, na stadionie (który jest jedną z największych sal koncertowych w Kanadzie i na którym wcześniej gościł zespół Stones) znajduje się tablica z napisem „Miss You” z charakterystycznym logo zespołu Rolling Stones na ustach i języku zastąpionym literą „U”.

Ostatni raz byli w Vancouver Podekscytowany w podobny sposób.

Data kolejnego koncertu jest obecnie przedmiotem dyskusji, ponieważ zespół nie ma obecnie żadnej listy koncertów na swojej stronie, a zespół się starzeje (Mick Jagger i Keith Richards urodzili się w 1943 roku, 80 lat temu).

BC Place ma obecnie dość otwarty harmonogram na 2024 r. Jedyne zaplanowane obecnie koncerty to występy trio Taylor Swift w grudniu 2024 r. Jedynym wydarzeniem sportowym zaplanowanym obecnie na 2024 r. jest turniej rugby HSBC Vancouver SVNS odbywający się pod koniec lutego, chociaż The Whitecaps i BC Lions również będzie miało mecze.

READ  Rytuały Wodnika na nowiu w styczniu 2023 r

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *