Rolling Stones drażnią występ w Vancouver w ramach nadchodzącej trasy po Ameryce Północnej – BC News

Rolling Stones drażnią występ w Vancouver w ramach nadchodzącej trasy po Ameryce Północnej – BC News

Kamienie przybywają do BC?

Brendan Kergin / Media lodowcowe – | Historia: 458171

Wygląda na to, że jeden z największych zespołów rockowych zawita wkrótce do Vancouver.

Wygląda na to, że The Rolling Stones promują nadchodzącą trasę koncertową po wydaniu nowego albumu (oraz 31. albumu studyjnego i pierwszego od 18 lat), a dołącza do nich BC Place.

Zespół zamieścił na wielu platformach wideo zapowiadające trasę koncertową po Ameryce Północnej (z amerykańską flagą i liściem klonu) z melodią „Street Fighting Man”. Ma to sens, biorąc pod uwagę, że „Hackney Diamonds” (nowy album) ukazał się w październiku.

Tak się złożyło, że BC Place zamieściło na Twitterze ten sam film w ten weekend.

Co więcej, na stadionie (który jest jedną z największych sal koncertowych w Kanadzie i na którym wcześniej gościł zespół Stones) znajduje się tablica z napisem „Miss You” z charakterystycznym logo zespołu Rolling Stones na ustach i języku zastąpionym literą „U”.

Ostatni raz byli w Vancouver Podekscytowany w podobny sposób.

Data kolejnego koncertu jest obecnie przedmiotem dyskusji, ponieważ zespół nie ma obecnie żadnej listy koncertów na swojej stronie, a zespół się starzeje (Mick Jagger i Keith Richards urodzili się w 1943 roku, 80 lat temu).

BC Place ma obecnie dość otwarty harmonogram na 2024 r. Jedyne zaplanowane obecnie koncerty to występy trio Taylor Swift w grudniu 2024 r. Jedynym wydarzeniem sportowym zaplanowanym obecnie na 2024 r. jest turniej rugby HSBC Vancouver SVNS odbywający się pod koniec lutego, chociaż The Whitecaps i BC Lions również będzie miało mecze.

READ  „Invincible” zmienia rolę Ezry Millera

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *