Reżyser Chainsaw Man, Ryū Nakayama, zakłada jednostkę produkcyjną anime – Wiadomości

Reżyser Chainsaw Man, Ryū Nakayama, zakłada jednostkę produkcyjną anime – Wiadomości

Reżyser anime Ryo Nakayamy W sobotę ogłosił, że zakłada NiedociągnięteNowa jednostka kreatywna do produkcji animacji. Firma zatrudnia obecnie głównych animatorów, reżyserów animacji, dyrektorów artystycznych, artystów drugoplanowych, dyrektorów artystycznych, artystów zajmujących się rozwojem wizualnym, asystentów produkcji i producentów.

NiedociągnięteStrona opisuje swoją misję:

Niedociągnięte To jednostka kreatywna założona w 2023 roku przez reżysera, producenta i animatora Ryo Nakayamy. Chcemy stworzyć środowisko, w którym będziemy mogli w dalszym ciągu stawiać czoła różnym wyzwaniom, nie będąc związani obecnymi koncepcjami i utrzymać tę dynamikę tak długo, jak to możliwe. Aby w przyszłości zapewnić większą swobodę wypowiedzi większej liczbie osób, abyśmy mogli się tym razem cieszyć. Jako miejsce, w którym naprawdę możesz spotkać się ze swoją kreatywnością.

W swoim ogłoszeniu rekrutacyjnym pt. Niedociągnięte Mówi, że poszukuje pracowników kontraktowych lub zewnętrznych na trzymiesięczny okres próbny, z możliwością późniejszego awansu na stanowisko stałego pracownika. Zarobki zależą jednak od doświadczenia i umiejętności Niedociągnięte Oferuje typową pensję w wysokości 350 000 jenów (około 2400 dolarów) miesięcznie dla doświadczonego pracownika, z maksymalnie 20 godzinami nadgodzin, które są już uwzględnione w tej kwocie wynagrodzenia.

Niedociągnięte Ma biuro w dzielnicy Ojikubo w zachodnim Tokio (w pobliżu innych firm anime), ale praca zdalna jest dozwolona dla tych, którzy mieszkają daleko od tego miejsca. Dzienne godziny pracy podlegają elastycznemu harmonogramowi, chociaż pracownicy muszą pracować w określonych godzinach podstawowych. Wcześniejsze doświadczenie przemysłowe również nie jest konieczne Niedociągnięte Mówi, że ceni tych, którzy mają pasję do kreatywności.

NiedociągnięteJego pierwszym dziełem jest film promocyjny współpracy z VSPO! Agencja e-sportu VTuber i Bushroad'S Walka na karty!! Awangarda gra karciana. Nakayama człowiek ogłaszający Był reżyserem, scenarzystą i producentem animacji wideo.


Nakayama pracował nad adaptacją anime z 2022 roku Tatsukiego Fujimoto'S Człowiek z piłą łańcuchową Manga była jego pierwszą pracą reżyserską w serialu. Wcześniej pracował jako główny animator i reżyser animacji przy wielu projektach anime, zaczynając od głównego animatora Opera Tante Mleczny Holmes W 2010 r. pracował jako reżyser animacji przy odcinkach serialu animowanego Pobudka dziewczyny!, Barakamon, Nocny Yatterman, Film Sword Art Online: Skala porządkowa, Gracze!, Czarna koniczyna, Fate/Wielki Porządek Ostateczny Front Szatański: BabilonI Jujutsu Kaisen.

źródło: Niedociągnięte strona internetowa przez Yaronie!

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *