Recenzja Apple TV 4K (2021)

Zakaz został usunięty z recenzji Nowy Apple TV 4K, Dość prosta aktualizacja skrzynki nadawczej z układem A12 zapewniającym szybszą wydajność i przeprojektowanym pilotem Siri Remote z nowym panelem dotykowym do nawigacji w 5 kierunkach.


Większość klientów zacznie otrzymywać nowy Apple TV 4K w piątek, a na początku zebraliśmy poniżej recenzje i zwolniliśmy filmy.

Andrew Edwards powiedział, że nowy Apple TV jest „znacznie szybszy” podczas otwierania aplikacji i powiedział, że nowy pilot Siri Remote zapewnia lepsze wrażenia:

Jacob Kroll wszedł CNN Undiscord Powtórzył, że A12 jest szybsza, ale powiedział, że „nie jest to różnica dnia i nocy”. Powiedział, że główną cechą nowego chipa i nowo dodanej obsługi HDMI 2.1 jest możliwość odtwarzania treści HDR przy 60 fps:

Rzeczy takie jak sporty akcji lub wyścigi mogą to wykorzystać, aby uczynić zawartość bardziej wciągającą lub żywą. To krok wskazujący na przyszłość, a wiele głównych kanałów sportowych planuje rozpocząć nadawanie lub nadawanie z nim na żywo. W tej chwili potrzebujesz telewizora, który poradzi sobie z tym razem z tym Apple TV 4K – och, i tak, treści, które obsługuje. Mogliśmy wypróbować RedBull TV podczas naszego okna testowego dla niektórych ekstremalnych sportów motorowych, a transmisja była naprawdę płynna – chociaż nie byłoby to oczywiste dla niewprawnego oka.

Nowy Apple TV 4K kosztuje 179 USD z 32 GB pamięci lub 199 USD z 64 GB pamięci. MobileSyrupPatrick O’Rourke Powiedział, że Apple TV jest nadal droższy w porównaniu z innymi skrzynkami i patykami, ale uważa, że ​​cena jest uzasadniona:

Przez lata spędziłem dużo czasu z innymi urządzeniami do przesyłania strumieniowego, ale zawsze wracam do Apple TV, ponieważ jest to najbardziej niezawodna platforma, z jaką się spotkałem, i często najpierw otrzymuje aktualizacje aplikacji i nowe transmisje strumieniowe platformy często pojawiają się na dekoderach firmy Apple przed innymi urządzeniami, zwłaszcza w Kanadzie. Tak było w przypadku Crave należącego do Bella, a także wielu innych aplikacji. Nie zrozumcie mnie źle, fajnie byłoby zobaczyć obniżoną cenę skrzynki do przesyłania strumieniowego i jego nowego kontrolera Siri, ale w pewnym sensie naprawdę dostajesz to, co płacisz za Apple TV 4K (2021).

W środku Renee Richie Ja bardziej Pojawiła się jedna krytyka dotycząca nowego pilota Siri, którym był przycisk Wstecz, wcześniej znany jako przycisk Home:

To, co nie naprawi, to przycisk strony głównej. Firma Apple ponownie zmieniła nazwę, ale podobnie jak stary przycisk Wstecz w Androidzie, przypomina przycisk losowej akcji. Jeśli oglądasz film w aplikacji telewizyjnej i stukasz go, na dole ekranu zobaczysz pasek opcji. Następnie musisz nacisnąć go ponownie, aby wyjść. Ale jeśli go klikniesz, na przykład Netflix lub Disney +, zostaniesz wykluczony z filmu. W YouTube powrót zignoruje nakładkę. W Prime Video pozbędzie się Cię.

Więcej pisemnych recenzji:

READ  OnePlus Nord 2T w pełni wyciekł dzięki sprzedawcy online

Więcej recenzji wideo i rozpakowywanie:

Nowy Apple TV 4K można zamawiać od 30 kwietnia, a do sprzedaży w większości sklepów Apple Store od 21 maja. Starszy Apple TV HD pozostaje dostępny za 149 USD, a teraz jest dostarczany z przeprojektowanym pilotem Siri Remote.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *