Raport na temat pochodzenia wirusa koronowego dzisiaj. Jeśli nie z targu w Wuhan, to gdzie?

WHO przygotowuje we wtorek po południu w Genewie międzynarodowy raport ekspertów na temat pochodzenia wirusa koronowego. Zgodnie z misją szef WHO ujawnił już, że wirus przenosi się z nietoperzy na ludzi za pośrednictwem pośredniego wektora, ale potrzebne są dalsze badania w tej sprawie. Chociaż od pierwszych znanych infekcji minęło 16 miesięcy, nosiciel nie został zidentyfikowany. Chińskie władze od dawna zdystansowały się od teorii, że głównym celem infekcji jest rynek żywności w Wuhan. Ostatnio RMF. Chociaż zespół w Białym Domu został przekształcony, pochodzenie wirusa wywołującego chorobę Covit-19 pozostaje przedmiotem kontrowersji między Stanami Zjednoczonymi a Chinami.

Członek misji Peter Dassak zgodził się na ten sam plan NBC „60 minut”, zgodnie z którym wszyscy ich pośrednicy byli stale z przedstawicielami chińskiego rządu. Jednak w tym naukowców, którzy uważają, że odpowiedzi panelu są wiarygodne i nie ma powodu, aby ufać ankieterom Laboratorium wirusologiczne w Wuhan. Według niego łatwo jest rozróżnić, kiedy eksperci udzielają odpowiedzi „politycznych” i „naukowych”.

Peter Dassak powiedział, że panel miał ostateczną odpowiedź na pytanie, czy przeszedł testy po-laboratoryjne. Wybuchła epidemia. „Znalazłeś coś? Nie. Sprawdziłeś personel? Tak” – relacjonował przebieg wywiadów Peter Dassak. Zapytany przez lidera programu, czy plan ufa Chińczykom, odpowiedział: „Co powinniśmy zrobić?”

W niedawnej rozmowie z Michaelem Ziliaskim Autorem podcastu jest Big Money Big World, Jamie Metzl, doradca przewodniczącego WHO i były sojusznik Billa Clintona i Joe Bidena, zwrócił uwagę, że EgoHealth Alliance Petera Tosska od wielu lat współpracuje z Wuhan Laboratory w zakresie badań nad wirusami i że ten cel może działać tylko w ramach w Chinach. Utworzona przez władze chińskie.

Jamie Metsl wspomniał o tym w wywiadzie dla „60 minut”. Podczas dwutygodniowego pobytu w Chinach laboratorium spędziło w nim 3 godziny, nie zwracając się o dostęp do próbek, ponieważ zgodnie z ustaleniami chińskiego rządu w rozmowie z WHO nie ma do tego prawa.. Według niego zadanie to zostało zmuszone do uwierzenia ustaleniom chińskiego śledztwa, więc pozostawiono ogłoszenie wyników podobnych do ustaleń chińskiego śledztwa. Według Jamiego Metsa to tak, jakby pozwolić Rosjanom prowadzić Międzynarodowe dochodzenie w sprawie katastrofy w Czarnobylu.

READ  Gwyneth Paltrow funduje historyczny szyld na swoim żydowskim cmentarzu przodków w Polsce - The Forward

Na początku marca w rozmowie z RMF FM Jamie Metzl mówił o tym zadaniu: Mieli dwa tygodnie na zorganizowanie dla nich nadzorowanej wizyty, podczas której nie mieli dostępu do wszystkich potrzebnych im materiałów, a chińscy naukowcy, którzy przyjechali z nimi, byli stale monitorowani przez chińskie władze. Dwa tygodnie później przygotowali wspólne oświadczenie z chińskimi urzędnikami, w którym podkreślono, co przygotował chiński rząd.

Według większości naukowców, którzy przemawiają publicznie, nie ma powodu, aby to rozważać Wirus Govt 19 Jest wynikiem manipulacji laboratoryjnej. Jednocześnie eksperci wskazują na historię ludzkości, która miała wiele epidemii, począwszy od rozprzestrzeniania się wirusów od zwierząt, a następnie Szybkie rozprzestrzenianie się patogenów wśród ludzi.

Epidemia „Czarnobyl w Chinach”? Panel naukowców wezwał do niezależnego dochodzenia

Zakaźny "Chiński Czarnobyl"?  Panel naukowców wezwał do niezależnego dochodzenia

W wywiadzie z Jamiem Metslem Michaelem Giliuskim można to w całości usłyszeć w jego podcastie Wielkie pieniądze, wielki świat, Przyznany na początku marca, należy wziąć pod uwagę, że wirus przenosił się z ludzi na nietoperze za pośrednictwem innych zwierząt. Jednak zwrócił na to uwagę w tym wywiadzie Minął ponad rok od wybuchu epidemii i nie ma na to dowodów. Jednocześnie duża liczba objawów, przynajmniej co najważniejsze, wskazuje, że najbardziej prawdopodobną przyczyną zakażenia jest wypadek laboratoryjny. – Kłócił się i zapytał: Dlaczego we wszystkich miastach na całym świecie wybuchła ta epidemia Wuhan, Chiny mają laboratorium wirusologiczne czwartego rzędu z największymi na świecie wirusami złej korony, które uzyskano z próbki odległej o 1000 mil na południu w 2013 roku, gdzie lokalni górnicy zarazili się chorobą, która była prawie identyczna z kobrą, rok Która z poniższych próbek zawiera materiał genetyczny najbardziej zbliżony do materiału znanego z wirusa SARS-CoV-2? – On dodał.

Kilka dni temu CDC Robert Redfield, były szef Amerykańskich Centrów Kontroli i Zapobiegania Chorobom, wypowiedział się w wywiadzie dla CNN. Powiedział, że w to nie wierzy Korona wirus Przeszedł od nietoperza do człowieka i „stał się bardzo zaraźliwy z człowieka na człowieka”.

READ  Paulo Sousa wysłał trzech zawodników reprezentacji Polski na poziom reprezentacji Polski

Anthony Fucci, doradca medyczny Joe Bidena i wieloletni dyrektor US National Allergy and Infectious Diseases, powiedział, że większość urzędników nie podziela opinii Roberta Redfielda.

Firma przez wiele lat była jedną z nielicznych amerykańskich firm, które finansowały badania wirusów prowadzone przez organizację Petera Dassacka przy pomocy laboratorium w Wuhan. Według oficjalnych danych Wuhan, prace te obejmują procedury funkcjonalne przekształcania wirusów zwierzęcych w celu przetestowania między innymi ich potencjału do zarażania ludzi.

Zespół Donalda Trumpa przed opuszczeniem Białego Domu Rażąco oskarżył Chiny o ukrywanie prawdy o epidemii. Według tych zarzutów jesienią 2019 roku doszło do infekcji wśród pracowników Wuhan Laboratory. Mike Pompeo, były szef amerykańskiej dyplomacji, powiedział, że Stany Zjednoczone mają „mocne dowody”, że wirus pojawił się w laboratorium, ale nie dostarczyły żadnych dowodów.

Zespół Joe Bidena nie powtórzył tej teorii, ale tego nie zrobił. Niedawno Biały Dom wydał oświadczenie wzywające do „głębokiej troski” śledztwa i konieczności pełnej współpracy z WHO w celu wyjaśnienia źródła epidemii.

Misja WHO zbadała pochodzenie wirusa koronowego w Wuhan. Pierwsze wyniki są

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *