Queer Eye: Tan France zaprzecza udziałowi w zwolnieniu Bobby'ego Berka

Queer Eye: Tan France zaprzecza udziałowi w zwolnieniu Bobby'ego Berka
  • autorstwa Bonnie McLaren
  • Reporter rozrywki

Źródło obrazu, Obrazy Getty’ego

Skomentuj zdjęcie,

Netflix uruchomił ponownie Queer Eye w 2018 r. (LR: Antoni Porowski, Tan France, Karamo Brown, Bobby Berk, Jonathan Van Ness)

Tan France zaprzeczył swojemu udziałowi w zwolnieniu swojej gwiazdy Bobby'ego Berka z serialu Queer Eye platformy Netflix.

Burke ogłosił, że w zeszłym roku odchodzi z programu kosmetycznego, mówiąc, że „nie była to łatwa decyzja”.

France, twórca serialu, powiedział, że jego próby zatrudnienia Brenta nie miały związku z odejściem Burke'a z serialu.

W rolce na Instagramie, „Zwolnienie mojego byłego kolegi nie ma nic wspólnego z moją próbą zatrudnienia przyjaciela” – stwierdziła France.

„Netflix i firmy produkcyjne przeszły przez pełny proces castingu.

„Nie nominowałem mojego przyjaciela na to stanowisko, ostatecznie je dostali, ponieważ byli najlepszą osobą na to stanowisko”.

W raporcie Rolling Stone stwierdzono również, że praca z fryzjerem Jonathanem Van Nessem na planie była „koszmarem”, co utrudniało filmowanie ze względu na jego zachowanie.

Van Ness, Netflix, inni członkowie obsady Queer Eye oraz ITV Entertainment, która produkuje serial, nie odpowiedziały na prośbę BBC o komentarz na początku tygodnia.

W odpowiedzi na piątkowe uwagi Francji zwrócono się do Berk i Netflix o dalszy komentarz.

Poza Francją żadna z zaangażowanych stron nie powiedziała publicznie, że Burke został wyrzucony z serialu.

Źródło obrazu, Obrazy Getty’ego

Skomentuj zdjęcie,

France (po lewej) stwierdził, że jego wysiłki mające na celu zatrudnienie przyjaciela „nie miały nic wspólnego” z opuszczeniem programu przez Burke'a (po prawej)

Francja nie odniosła się w swoim poście na Instagramie do rzekomych napięć na planie.

Następnie powiedział, że jest podekscytowany dołączeniem do programu Brenta, który wraz ze swoją żoną, innym projektantem Natem Berkusem prowadził programy na domowym kanale HGTV.

„Myślę, że świetnie sprawdziliby się w serialu, ale nie mogłabym ich zatrudnić, pozbywając się kogoś innego” – dodała France.

Francja dodała dalej, że pogłoski o jego zaangażowaniu w tę sytuację zrodziły się po komentarzu na blogu plotkarskim, który „prawie stał się ewangelią”.

W styczniu, Burke powiedział Vanity Fair On i Francja „pogodzą się” po tym, jak szeroko rozeszła się informacja, że ​​para się pokłóciła.

Przyznał, że między nim a Francją było pewne napięcie, komentując: „Była sytuacja między mną a Tanem i nie miała ona nic wspólnego z serialem. Szykowało się coś osobistego – i nie było w tym nic romantycznego , gwoli ścisłości.” „Który.”

W tym samym wywiadzie powiedział, że Netflix zaproponował mu powrót do serialu po tym, jak streamer nieoczekiwanie zdecydował się przedłużyć go na kolejny sezon.

Powiedział, że on i jego koledzy z drużyny, znani jako Fab Five, nie planują wracać, ale stwierdził, że pozostała czwórka później zmieniła zdanie.

Powiedział, że do tego momentu poczynił inne plany, zakładając, że nie będzie nowej serii, i powiedział, że „nie chce zmieniać tych planów”. [plans]„.

READ  Twój horoskop dzienny: 2 czerwca

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *