Pytlak // Kancelaria Deja dołącza do międzynarodowej sieci prawników w Polsce

Pytlak // Kancelaria Deja dołącza do międzynarodowej sieci prawników w Polsce

Międzynarodowa Sieć Prawników („ILN”) z dumą ogłasza Kancelarię Prawną Pytlak // Deja swoim cenionym członkiem. Bydlock w Warszawie // Kancelaria Prawna Teja jest wiodącą niezależną kancelarią prawną oferującą fachowe porady prawne w szerokim zakresie usług prawnych.

Specjalizująca się w sporach sądowych, transakcjach korporacyjnych, budowlanych i nieruchomościowych, prawie pracy, restrukturyzacji i upadłościach, Kancelaria Prawna Pytlak // Deja zapewnia klientom aktualne i kompleksowe doradztwo prawne w różnych sektorach gospodarki. Głębokie zrozumienie polskich i europejskich przepisów ustawowych i wykonawczych umożliwia klientom poruszanie się w kwestiach prawnych z pewnością i jasnością.

„Z radością witamy Kancelarię Prawną Bytlock // Teja w rodzinie INL” – powiedziała Lindsay Griffiths, dyrektor wykonawcza International Lawyers Network. „Ich zaangażowanie w specjalistyczną i wszechstronną wiedzę prawniczą znacznie zwiększa możliwości naszej sieci, szczególnie w regionie europejskim”.

Pytlak // Reputacja Kancelarii Prawnej Teeja związana z dostosowanymi rozwiązaniami, elastycznością i przyszłościowym podejściem doskonale wpisuje się w misję ILN polegającą na świadczeniu wysokiej jakości usług prawnych na całym świecie.

Więcej informacji na temat Kancelarii Prawnej Pytlak // Deja można znaleźć na jej stronie internetowej https://pdlaw.pl/en. Dodatkowo przejrzyj ich profil ILN tutaj https://iln.com/firms/pytlak-deja-law-firm

O ILN

International Lawyers Network to niewyłączna sieć wysokiej jakości średniej wielkości kancelarii prawnych, których celem jest świadczenie bezproblemowych usług prawnych klientom o potrzebach międzynarodowych. Dzięki obecności w 67 krajach ILN zapewnia transgraniczne rozwiązania prawne poprzez sieć wysokiej jakości praktyk prawnych o podobnych poglądach. Uznana za Globalną Sieć Firm Prawniczych Roku w konkursie The Lawyer European Awards w 2021 r. i kilkakrotnie umieszczana na krótkiej liście, ILN jest liderem sieci prawniczych na całym świecie.

READ  Krajowe Eliminacje powracają - Eurowizja wybierze polski wpis na 2022 r.

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *