John Bachovich przed historyczną wojną. „Wszyscy czekamy na słynną polską potęgę”

John Bachovich przed historyczną wojną.  „Wszyscy czekamy na słynną polską potęgę”

20 Spacerować I 20 zwycięstw – może być dumny z takiego osiągnięcia Israel Adesanya. 31-letni Nigeryjczyk marzy o zostaniu mistrzem w dwóch kategoriach wagowych. Zmierzy się w ten weekend John Bachovich (27-8), mistrz w wadze półciężkiej – do 93 kg. Teoretycznie przewaga siły i kondycji fizycznej jest po stronie słupa. Adesanya opiera się na niesamowitej szybkości, dokładności uderzenia i zasięgu ramion (203 cm).

Obejrzyj wideo
Walcz z udziałem Johna Bachovicha. „Najlepszy rodzaj zarobków”

Ale to nie jedyne jego argumenty. – Jego największym atutem jest inteligencja pierścieniowa. Izrael walczy bardzo mądrze. Wręcz przeciwnie, nie zdecydował się na szaloną wymianę. Nie było mu w niebezpieczeństwie, ale sprytnie pokonał rywali, co w pełni podkreśliło zwycięstwo w walce z Joelem Romero. Hipnotyzuje rywali, potrafi ich uśpić i zaatakować w najmniej spodziewanym momencie – mówi dziewięciokrotny mistrz świata w tajskim boksie Andrei Molchanov. Dodaje: – Odessa wydaje się trochę leniwa, ale rośnie. Izrael ma fantastyczny dystans. Trudno go pokonać, ponieważ jest niesamowicie szybki. Nie jest jednak pozbawiona wad. Zauważyłem, że często podnosi dużo niskich obcasów. To może być okazja dla Janka, bo kopie jak koń. Niskie obcasy mogą czerpać dużo siły z Izraela i znacznie ograniczać jego mobilność.

– To żart. Kompletny żart. Stracił rozum. Mistrz UFC oburzony Costą

Test słynnej polskiej siły

Jednak faworytem bukmacherów jest jedna rzecz nigeryjska. Adesanya wywodzi się z kickboxingu, a jej styl, pełen wskazówek i sztuczek, jest dość spektakularny. W klatce przypomina legendę Andersona Silvy UFCPokonał go w 2019 roku.

– Adesanya rośnie powoli, więc Jane będzie miała większe szanse w pierwszych dwóch rundach. Poza niskimi kopnięciami Janek powinien spróbować uderzyć w pień i wypchnąć go w stronę siatki, bo tam będzie miał przewagę. Oczywiście wszyscy wierzymy w nokautujący cios „słynnej polskiej potęgi”, jak mówi Janek. Ale do tej pory Bezhovich rutynowo konfrontował swoich rywali z tym ciosem. Tym razem będzie musiał ścigać swojego konkurenta za prawem. Janek też powinien mieć przewagę w zapasach, ale nie zapominajmy, że Izrael pokonał w zapasach współmistrza olimpijskiego Romero – uważa Moisano.

READ  Kanada monitoruje doniesienia o rosyjskich rakietach uderzających w Polskę: Anand

Moisanov mówi, że Bezovic znacznie się rozwinął pod względem boksu. Dostosowano technikę stopy. – Sparing z Arthur Spilka I Isu Ugonohem. Bezhovich zawsze miał mocne uderzenie, dobrą pozycję i wiedział, jak zachować gardę. Ale walka z bokserami sprawiła, że ​​dzięki temu żywiołowi poczuł się znacznie łatwiej. Miał lepsze wyczucie dystansu i jeszcze lepszy czas. Jednym słowem, ma świetne wyczucie. Myślę, że mam nadzieję, że wygra. Zasługuje na to, ponieważ jest świetnym sportowcem i wspaniałą osobą. Tęsknię dziś za takimi pozytywnymi postaciami M.M.A.. Ostatnio pojawia się coraz więcej cyrkowców, co tylko rani wszystkich dookoła. Janek to normalny, pozytywny facet, o którym wszyscy marzą. Ochrona paska da mu ogromny skok finansowy, medialny, marketingowy, a przede wszystkim sportowy. Stanie się legendą UFC. Może na przykład rzucić wyzwanie mistrzowi wagi ciężkiej. Stipe Myosic i John Bachovich? Będę cierpieć! – On mówi.

W latach 2008-11 Mozano Pave prowadził zajęcia stand-up w Nastula Club. Tam poznał Pachovicha, który był już gwiazdą K.S.W.. – Pokazałem mu kilka białoruskich sztuczek – śmieje się. Podczas jednej rundy pokonałem Janka z trzema zwycięstwami do wątroby. Po treningu przyszedł do mnie i poprosił, żebym go podszkolił. Sukcesy przychodzą natychmiast – Wspominał Białorusin.

Bobeck w Najdzikszy raper na świecieNowe informacje o stanie zdrowia „Bobeck”! „Kiso” odpowiada: Daj mi kurwa odpocząć

Sukces sportowy Pachovicha był przez wiele lat napędzany przede wszystkim przez trenerów Roberta Gjotkowskiego i Roberta Jaxa oraz partnerów sparingowych warszawskiego WCA Fight Club.

Walka wieczorna:

205 LP: Israel Adesanya (20-0) przeciwko John Bezhovich (27-8) – o pas wagi półciężkiej

Karta główna:

  • 145 LP: Amanda Nunes (20-4) vs Megan Anderson (10-4) – do pasa wagi piórkowej
  • 135 LP: Peter Yan (15-1) vs Aljamine Sterling (19-3) – pas wagi widmowej
  • 155 LP: Islam Machaksu (18-1) vs Drew Dober (23-9, 1n / c)
  • 205 LP: Diego Santos (21-8) vs Alexander Rakik (13-2)
READ  Srebrna folia dla Badoeva w Polsce

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *