Prokurator Generalny żąda surowszego wyroku dla sprawcy śmierci trzyletniego chłopca

Prokurator Generalny żąda surowszego wyroku dla sprawcy śmierci trzyletniego chłopca
  • Chodzi o sprowadzenie na śmierć trzyletniego dziecka z Wieruszowa (woj. Dź) w 2017 roku. W tym przypadku Steve V., który był pochodzenia portugalskiego i kanadyjskiego
  • Według prokuratury, mężczyzna znęcał się nad chłopcem, którym miał się opiekować, gdy jego matka miała ponad tydzień.
  • Popełnił również gwałt. Dziecko zmarło w szpitalu
  • Więcej takich informacji można znaleźć na stronie głównej Onet.pl

„Sąd złagodził wyrok dla sprawcy, który brutalnie zgwałcił i zamordował trzyletniego chłopca. Zamiast 25 lat skazano go na zaledwie 15 lat więzienia. Moja zgoda na tak minimalny wyrok za brutalność nie jest przestępstwo przeciwko niepewnemu i niewinnemu dziecku. Dziś odwołałem się do Sądu Najwyższego w tej sprawie. ”- Szef Ministerstwa Sprawiedliwości Gibbneu Geopro podkreślił we wtorek na Twitterze:

Chłopiec był rzekomo maltretowany fizycznie, zgwałcony i zamordowany przez Steve’a V. „Ze względu na swoje zachowanie oskarżony zadał dziecku liczne obrażenia, w tym ciężkie urazy czaszkowo-mózgowe, które skutkowały ciężkimi krwiakami i złamaniami w obrębie czaszki skutkującymi uszkodzeniem ośrodkowego układu nerwowego i śmiercią chłopca. wpływ narkotyków ”- wskazała prokuratura.

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *