Polska pokonała Lewandowskiego 1:1 z RosjąWROCŁAW, Polska (AP) – Polska wycofała się we wtorek z Robertem Lewandowskim 1:1 z byłymi rywalami z Rosją w gorącym meczu o mistrzostwo Europy.

W czwartej minucie Prismisla Frankowski wyszła za linię obrony Rosjan i rzuciła piłkę do Jacoba Schwarzeneggera, aby zdobyć swojego pierwszego gola w reprezentacji. Rosja wróciła na 21. miejsce, gdy Wiaczesław Karawiew, który z głębi strzelił dośrodkowanie Aleksandra Koło, przemknął w dal.


Robert Lewandowski z Polski weźmie udział w międzynarodowym towarzyskim meczu piłki nożnej pomiędzy Polską a Rosją we wtorek 1 czerwca 2021 r. w Warszawie. (AP Photo / Czarek Sokołowski)

Lewandowski patrzył z rezerwowymi za trenerem Paulo Sousą, dając Bayernowi Monachium szansę na odzyskanie sił po burzliwym sezonie.

Wcześniej pomocnik Interu Mediolan Ivan Perisic strzelił gola w swoim setnym występie dla Chorwacji, remisując 1:1 z Armenią, urodzonym w Kolumbii pomocnikiem, który zremisował spoza pola karnego.

Chorwacja odniosła cztery zwycięstwa w 12 meczach w zeszłym roku, starając się odzyskać formę ze swojego biegu do finału Mistrzostw Świata w 2018 roku.

Pozostałe dwie drużyny Euro 2020 wróciły do ​​domu 1-1. Słowacja wystawiła linię testową na remis z Bułgarią. Kiedy Elgif Elmas opuścił Leeds, a dośrodkowanie Eskona Alyoskiego zostało wycofane, pierwsza w kwalifikacjach Macedonia Północna pokonała Słowenię, ale Słowenia pogłębiła dogrywkę.


Więcej AP Football: https://apnews.com/hub/soccer i https://twitter.com/AP_Sports

READ  Polska produkcja przemysłowa spada w listopadzie

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *