Polacy zaszczepią personel sztabu NATO

Polacy zaszczepią personel sztabu NATO

„Zawsze byliśmy lojalnym i zaufanym sojusznikiem NATO i w ten sam sposób podążamy za inicjatywą Sojuszu przeciwko epidemii, ponieważ wierzymy, że jedność tylko z naszymi przyjaciółmi szybko przywróci świat do normalnego życia. Ważne zadanie, ponieważ NATO jest organizacją zapewniającą bezpieczeństwo około miliardowi ludzi na świecie i oczywiście będziemy to robić ”- powiedział premier.

Wysłane przez Kanclerz Prezesa Rady Ministrów Niedziela, 21 marca 2021 r

Jak powiedział premier, „Nasz Zespół Natychmiastowego Reagowania Medycznego jest odpowiedzialny za zapewnienie, że kluczowi decydenci i personel w Kwaterze Głównej Koalicji szybko przenoszą wirusa. To naprawdę zależy od jego misji, aby zapewnić ciągłość operacyjną dowództwa NATO, zwłaszcza że my wszyscy się do tego przygotowują. ”Na ważny szczyt NATO w dalszej części roku.

„Dla nas jedność w sojuszu i uczciwe wypełnianie obowiązków koalicyjnych to nie tylko puste hasło. Jesteśmy popularni w NATO. Takie zaproszenie to docenienie doświadczenia i wiedzy naszych lekarzy oraz skuteczności polskiego systemu szczepień. . Ukrywam fakt, że jestem z tego bardzo dumny – podkreślił.

„Wygramy tylko z jednością z wirusem”

Moraveki przypomniał, że polskie zespoły medyczne od początku epidemii pomagały cywilom w innych krajach. W Wielkiej Brytanii i na Słowacji ich natychmiastowa pomoc odbiła się szerokim echem nie tylko w całej Europie, ale także we Włoszech (Lombardia), Stanach Zjednoczonych (Chicago), Słowenii i innych krajach.

„Dostarczyliśmy sprzęt bezpieczeństwa na potrzeby Iraku, Kosowa, Białorusi, Hiszpanii, Włoch, Gruzji i Ukrainy.

Możemy wygrać tylko solidarnością z wirusem ”- powiedział David Cook, szef biura The Christian Science Monitor w Waszyngtonie.

Sekretarz Generalny NATO Jens Stoltenberg napisał: „Jestem wdzięczny Polsce i premierowi Moraveki za gotowość wspierania szczepień w Kwaterze Głównej. Podkreślił, że Polska jest silnym sojusznikiem, który wspierał wielu członków Koalicji w walce z epidemią.

READ  Polka Majka wygrywa, gdy Vulta idzie na druty

Dvo ிக் k: Polska przeznacza 3 500 000 na poziom estrogenów

Szczepienia rozpoczną się w najbliższy czwartek, piątek i sobotę – wyjaśnił Mike Djorsik, szef Kancelarii Premiera. – Specjalnym rządowym samolotem przyleci tam zespół ponad 20 polskich lekarzy, ratowników medycznych i pielęgniarek, tym razem zaszczepi ponad 3500 pracowników NATO – powiedział.

Powiedział, że Polska przeznaczy na szczepionkę 3 500 000 dawek kwasu astrogenowego.

Wideo: Polscy lekarze szczepią personel sztabu NATO

Zobacz: Pomoc dla Słowacji. Polska jako pierwsza zachorowała na chorobę Govt-19

23 i 24 marca ministrowie spraw zagranicznych Rady Północnoatlantyckiej i państw członkowskich mają spotkać się w siedzibie głównej. Szczyt NATO zaplanowano na później.

Nowa siedziba NATO w Brukseli została oddana do użytku w 2017 roku. Poinformowano wtedy, że może pomieścić 1500 delegatów z krajów sojuszniczych, około 1700 z personelu wojskowego i cywilnego, 800 z agencji NATO i ponad 500 delegatów z różnych krajów.

ml / polsatnews.pl

Czytaj więcej

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *