Podsumowanie sezonu 2, odcinka 4 „Wyzwanie: USA”: [Spoiler] Wyeliminowany – TVLine

Podsumowanie sezonu 2, odcinka 4 „Wyzwanie: USA”: [Spoiler] Wyeliminowany – TVLine

To odcinek, którego pragnie każdy fan reality show: czas na podwójną eliminację, kochanie!

W czwartek zaczynamy z cliffhangerem, ponieważ Bananas decyduje, czy chce przeskoczyć statek do innej drużyny. Mówiąc, że nie jest tutaj, aby płynąć z prądem, więc wierząc, że jego jedyną szansą na przetrwanie jest wygrywanie kolejnych wyzwań, zamienia się miejscami z Coreyem i dołącza do niebieskiej drużyny.

Codzienne wyzwanie | W „Sideswiped” czterech graczy jednocześnie będzie spędzać czas obok dwóch podwójnych ciężarówek. Muszą przeskakiwać z jednej ciężarówki do drugiej, próbując przykleić znaki po drugiej stronie. Oczywiście ciężarówki będą jeździć po pasie startowym. TJ’s również wypełnia je tym podwójnym filtrem, więc stawka? Oni wysoki.

USA Challenge sezon 2 TJ Lavigne

Amanda upuszcza większość swoich kawałków, po raz kolejny pokazując, że jej szczekanie jest większe (i głośniejsze) niż jej ugryzienie. Drużyna Niebieskich szybko się z tego wyplątuje i postanawia pomóc Czerwonemu wygrać (dzięki sprytowi Chrisa). Banana dosłownie rzuca wszystkie swoje żetony na podłogę, broniąc swojej strony muru przed Montym. Plan działa, a Monty jest „gorący”. Czerwony wygrywa z 48 punktami i zabezpieczeniem.

Nominacje i głosowanie | Nie męski I Gracz wybrany przez Reida będzie Grają, ale kto to jest? Panie z Tajemniczego Ogrodu mocno pragną, aby Wes i Amanda byli ich imiennikami, ale Josh chce, aby Desi i Luis byli na ringu. Chanelle próbuje pójść na kompromis z chłopakami, ale Dusty (który wydaje się być w ferworze bananowej miłości) uważa to za „silną broń”. (K.) Wkrótce wszyscy krzyczą, a Josh wstaje i… cóż, Josh biegnie. Mówi im, że nie obchodzi go, czy są w ślepym zaułku (zdecydowanie nie w wyzwanie wszechświecie), ale jedyne, co robi, to przyciąga do siebie cel. Tiffany zmieniła swój głos, czyniąc Desi nominacją. Michelle również ugina się pod presją, przypieczętowując los Louisa.

READ  Podejrzany aresztowany po posmarowaniu Mony Lizy kremowym ciastem Wiadomości o sztuce i kulturze

Desi rozpowszechnia słowo, które chce przeciwko Amandzie, ale specjalnie to robi NIE Ujawnij to Wesowi, wiedząc, że użyje tego przeciwko niej. (Sprytne!) Wiele piłek Amandy wędruje do Hoppera, podczas gdy Michaela rzuca Wesa na łobuza bez żadnego wyraźnego powodu. Uwielbiam ten bałagan!

arena | Głosy przedstawiały się następująco:
Tyler: 3
Sebastián: 1
Wes: 2
Monty: 2
Banan: 1
Chris: 6
Michalina: 4
Cassidy: 2
Amanda: 9

TJ strzela do Hoppera, a ofiarami tajnego głosowania są: Amanda i Chris.

W „Evil Eye” przeciwnicy zaczynają od środka ringu trzymając krążek. Celem jest wydostanie przedmiotu z wyznaczonego obszaru przed rywalem. Mężczyźni wstają pierwsi, a po uderzeniu i hartowaniu Chris wychodzi na górę. Amanda toczy przyzwoitą walkę, ale Desi jest w stanie wyciągnąć ją prosto z zawodów. (Pożegnanie!)

Chris postanawia wrócić do Blue, podczas gdy Desi postanawia do niego dołączyć, zamieniając się miejscami z Alyssą S.

Czy byłeś szczęśliwy, widząc, jak Chris i Daisy je zdejmują? Czy weterani MTV mogą to zmienić? Zostaw swoje przemyślenia w komentarzach poniżej!

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *