Poczta: Rumblings Deadline Liście klonu, drapieżniki, pingwiny

Poczta: Rumblings Deadline Liście klonu, drapieżniki, pingwiny

Predators zajmują obecnie drugie miejsce w tabeli z dziką kartą. Mają wiele opcji draftu. Czy to zmienia zdanie Barry’ego Trotza na temat zbliżania się do terminu? — @punmasterrifkin

On kupuje. On kupuje. On kupuje. I nie handluj Juuse Sarosem. Chyba że (czytaj).

Nashville Predators nie tylko mają w tym sezonie limit wynagrodzeń, ale także, jak zauważyłem, wiele wyborów w drafcie, w tym łącznie cztery w pierwszej rundzie w trzech kolejnych draftach. Jeden z 11 wyborów w drafcie NHL 2024 to wybór w pierwszej rundzie. Mają trzech w drugim, dwóch w trzecim i trzech w czwartym. Co więcej, mają pięć typów w pierwszej rundzie gry w American Hockey League z Milwaukee Admirals; Joachim Kimmel (2022), Fedor Svechkov i Zachary Lehero (2021), Jarosław Askarow (2020), Philip Tommasino (2019). Mają wystarczająco dużo miejsca, perspektyw i wyborów, aby dokonać zakupu przed upływem terminu, nie wywierając żadnego istotnego wpływu na swoją przyszłość. Wygrali także sześć meczów z rzędu i z każdym dniem coraz bardziej przypominają drużynę play-off. To zespół, który powinien ścigać Guentzela. Potrzebują więcej ataku w pierwszej szóstce i mają to, czego chcą Penguins.

Oczywiście wszystko to się zmienia, jeśli drapieżniki faktycznie handlują saros. Bramkarz ma za sobą słaby sezon jak na standardy na poziomie Vezina Trophy, chociaż ostatnio spisuje się znacznie lepiej. Nie wystarczy mnie przekonać, że powinni go wymienić. Askarov ma bilans 21-7-1, notuje średnio 2,11 goli przeciwko drużynie, ma procent obrony na poziomie 0,920 i pięć przestojów dla Milwaukee. Jest blisko, jeśli nie gotowy, gry w NHL, ale Saros jest tutaj teraz, jest jednym z najlepszych graczy w NHL, a Predators go mają. Jedynym sposobem na wymianę Saros jest sytuacja, w której nie można odrzucić zwrotu. Jeśli tak się stanie, pokładasz nadzieje w play-offach w poduszkach, blokującym i rękawicy 21-letniego debiutanta. Wiele wymagamy od zespołu, który zasługuje na najlepszą szansę na rywalizację w tym sezonie w taki sposób, w jaki grał.

READ  Dana White wyjaśnia zakłady Conora McGregora

Zysk ze sprzedaży Sarosa poza sezonem byłby mniejszy niż ten, który mogliby uzyskać teraz, ponieważ zespół, który pozyska go przed ostatecznym terminem, mógłby otrzymać od niego dwa typy w fazie play-off zamiast jednego. Saros podpisał kontrakt na następny sezon za średnią roczną wartość 5 milionów dolarów, więc zrozumiałe jest, dlaczego Predators chcieliby o nim słyszeć, ale być może mogliby z nim zostać pretendentem do Pucharu Ligi. Wtedy będą mogli dowiedzieć się, co robić poza sezonem.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *