Po ustawieniu meczów NBA ustala harmonogram gry

Po ustawieniu meczów NBA ustala harmonogram gry

Trwało to 174 dni, wymagało zaangażowania większej liczby graczy niż jakikolwiek sezon w historii, głównie ze względu na nieustanne wyzwanie gry podczas pandemii, i doprowadziło do pogoni za pozycjonowaniem interwałowym do ostatnich chwil.

Teraz ruszam, sezon regularny.

Posezon w NBA wreszcie nadszedł.

Kyrie Irving może znowu grać u siebie, co zmieniło zdanie w sprawie zasad szczepień kilka tygodni temu przez Nowy Jork, co będzie miało natychmiastowy wpływ na wyścig o mistrzostwo NBA. Irving i Brooklyn Nets pokonali Indiana Pacers 134-126 w niedzielę i odbędą swój pierwszy w tym roku mecz o mistrzostwo, kiedy zmierzą się z Cleveland Cavaliers we wtorek wieczorem.

Ten mecz nie został zaplanowany do niedzieli, podobnie jak inne play-offy Konferencji Wschodniej: 9-rozstawiona Atlanta będzie gościć Charlotte w środowy wieczór. Zwycięzca tego meczu zmierzy się w piątek z przegranym Nets-Cavaliers, aby ustalić, kto zmierzy się z numerem 1 w Miami w pierwszej rundzie Eastern Round Series.

Zwycięzca Nets Cavaliers zajmie siódme miejsce iw pierwszej rundzie zmierzy się z Bostonem lub Milwaukee.

Charlotte nie trafi na napastnika Gordona Haywarda, który ogłosi w niedzielę, że będzie „nieskończony z ciągłym dyskomfortem w lewej stopie”. Hayward pozostanie w drużynie przez co najmniej dwa tygodnie, co oznacza, że ​​jeśli Hornets wygrają dwa razy w playoffach i wejdą do gry poza sezonem, prawdopodobnie opuści większość pierwszej rundy, przynajmniej równie dobrze.

W Konferencji Zachodniej Minnesota Timberwolves będzie gospodarzem Los Angeles Clippers we wtorek wieczorem, a zwycięzca zajmie miejsce 7.

San Antonio Spurs pojadą do Nowego Orleanu, aby zmierzyć się z Pelicansami w środowy wieczór i zmierzyć się z przegranym meczem Timberwolves i Clippers.

Inne mecze

Do końca niedzieli rozstrzygnięte zostaną również cztery z siedmiu najlepszych serii w pierwszej rundzie.

Boston lub Milwaukee zagrają z numerem 6 w Chicago w pierwszej rundzie wschodniej, a Philadelphia lub Boston zmierzą się z Toronto w innym meczu wschodnim.

READ  Rak ginekologiczny: Setki kobiet czuje się ignorowanych

Na Zachodzie Golden State i Dallas walczą później w niedzielę, kto zajmie trzecie miejsce, podczas gdy Utah i Denver mają szanse na 5. miejsce.

Adres rejestracji

Mistrzem ligi jest Joel Embiid z Filadelfii ze średnią 30,6 punktu. Został zignorowany w ostatnim wyścigu 76ers w niedzielę, nie dlatego, że potrzebował jakichkolwiek powodów statystycznych.

Embiid – pochodzący z Kamerunu – zostaje pierwszym międzynarodowym graczem, który zdobył ten tytuł. Embiid jest także pierwszym ośrodkiem, który zdobył tytuł strzelca od czasu Shaquille’a O’Neala w latach 1999-2000.

Wyścig do 82

Tylko pięciu graczy mogło zagrać w niedzielę i oficjalnie pojawiło się we wszystkich 82 meczach swojego składu w tym sezonie: Michael Bridges z Phoenix, Seddik Bay z Detroit, Denny Avdega z Waszyngtonu, Dwight Powell z Dallas i Kevin Looney z Warriors.

Avdega zagrał 82., zdobywając 12 punktów w niedzielne popołudnie w kończącej sezon przegranej Wizards z Charlotte. Bridges, Bay, Powell i Looney rozegrali mecze później w niedzielę.

Reprezentowałaby najmniej graczy w historii NBA, którzy pojawili się w każdym meczu przez cały sezon regularny.

We wszystkich 72 meczach minionego sezonu, które zostały skrócone z powodu pandemii, wystąpiło 11 graczy. W sezonie 2019-20 było 14 graczy na mecz, kiedy drużyny rozegrały inną liczbę gier, ponownie z powodu pandemii, a następnie nie każda drużyna przechodziła do bańki restartu w Lake Buena Vista na Florydzie.

Ned Windrow

"Internetowy geek. Myśliciel. Praktyk od piwa. Ekspert od bekonu. Muzykoholik. Certyfikowany guru podróży."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *