Panick jeździ czterema samochodami, a Jays pokonał Cleveland

Blue J11 Cleveland 2 (6 przejazdów)

To był koniec anty-klimatu. Trent Thornton rzucił rzut w dół z siódmej pozycji, jakby wplatając stopę do lądowania, a sędziowie ogłosili mecz.

Nie wydaje się, że pada tak mocno jak kiedyś. Ale potem była zimna i deszczowa noc. Snoopy się zgodzi.

W każdym razie gra …

Hyun Jin Ryo miał ciężki okres w pierwszej połowie. Wyglądał na tak zimny i wietrzny, że nie miał wyczucia na swoich stadionach. Rzuca 3 uderzenia i idzie dwa razy za jednym pociągnięciem, razem z 2 biegami. Ale w następnych czterech rundach był fajny, tylko jeden główny biegacz. W sumie 5 rund oddał 4 uderzenia, 2 uderzenia, 2 chodził i 6 uderzeń. Biorąc pod uwagę okoliczności, był to bardzo miły początek.

Trent Thornton zapewnił doskonałą szóstą pozycję i zaczynał na siódmym miejscu, kiedy mecz został odwołany.

Nasz atak świetnie się bawił przeciwko Eli Morganowi, jego debiutowi w MLB. To nie fair w stosunku do młodego człowieka, mam nadzieję, że dostanie kolejną statystykę. W rzeczywistości trafiliśmy dobrze wszystkich strzelców wysłanych przez Cleveland.

Zarejestrowaliśmy się:

  • 2 fps: Randall prowadził Grichuka z 1 piosenką. Co zaskakujące, Lourdes Gurriel pomylił się, może próbuje dostać trafienie, ale ma błogosławieństwo worka. To nie powinien być władca trznadla. Indywidualny Joe Bannek. Santiago Espinal awansował, a Grechuk zdobył bramkę. Danny Janssen podwoił dom Panick.
  • 4 w trzecim: Beau Bechet szedł. Później Teuscar Hernandez ustawił się ostro w prawo, Teuscar próbował rozciągnąć ją do dwóch fałd i został wyrzucony. Gresh podwoił się, a Beau strzelił gola. Lourdes podwoiła się, a rekord Randalla. O dziwo, Pannick dostał kolejną parę RBI.
  • 3 o piątej: Teuscar ponownie ustawił się w prawo, ale tym razem nie próbował go rozciągać dwukrotnie. Grichuk ponownie się podwoił. Gurriel podwoił dom, oboje. Freddie Bannek u siebie z Lourdes, jego czwarty mecz w tym meczu (i ósmy w sezonie).
  • 2 na szóstym miejscu: Vlad Freddy i po faulu zajął drugie miejsce. Po dwóch przeciw, weszła Gurriel, prosząc Banneka o przesłanie zasad. Espinal podwoił się, dwukrotnie (do pięciu na sezon).
READ  Conor McDavid nazywa możliwą 5-tygodniową kwarantanną olimpijską „niepokojącą”

Jays miał 15 trafień w sześciu rundach. Myślę, że odegrali rolę w siódmej partii uderzeń. Bannek miał 4 hity, powiedział Minor Leaguer, 25% jego piosenek w tym sezonie przyszło dziś wieczorem plus połowa jego RBI. Jego współczynnik trafień zmienił się z 0,211 do 0,262. Miał też jedyny domowy bieg nocy.

Grichuk otrzymał 3 trafienia. Lord i Teuscar mieli po 2. Wszyscy pozostali w początkowym składzie mieli trafienie, z wyjątkiem Bo, który był 0 za 4, z Walkem. Danny Janssen przyjechał 3 razy podwójnie i dwa razy chodził.


Jays dzisiaj: Panik (. 202 WPA), Grichuk (. 179), Gurriel (. 109) i Jansen (. 094).

Nikt nie dostał numeru Suckage’a, Vlad miał niski wynik -073, ale zagrał kilka fajnych rękawiczek.

Mamy od 6 do 9 witryn, które przeszły 11 w porównaniu z 16 z 4 spacerami i 11 RBI.

Jutro mecz orientalny o 4:00. Ross Streepling rusza na start i mamy nadzieję, że pokaże nam, że zmiany wprowadzone przed jego ostatnim razem są potrzebne, aby uczynić go dobrym graczem na starcie. Sam Hentges zaczyna (1-1, 6,20) w Cleveland Baseball Club.

Otrzymaliśmy 808 recenzji skróconego GameThread. A kilka z nich nie pochodziło od premiera hrabstwa Mawtani. Doprowadziło nas to do wielkiego zwycięstwa (biorąc pod uwagę, że w Albercie w Cleveland wydaje się, że to zwykły wiosenny dzień, to uczciwie jest prowadzić).

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *