Oto wiadomość od Franka Cervalli, znawcy NHL z Daily Faceoff: „Rozumie się, że Oilers wyrazili zgodę na obóz Philipa Broberga na poszukiwanie handlu. Wygląda na to, że było duże zainteresowanie tym frontem. Edmonton nie jest zainteresowany pozyskaniem następcy ;Na odtwarzaczu. Prawdopodobnie możesz znaleźć gracza w podobnej sytuacji.

Oto wiadomość od Franka Cervalli, znawcy NHL z Daily Faceoff: „Rozumie się, że Oilers wyrazili zgodę na obóz Philipa Broberga na poszukiwanie handlu. Wygląda na to, że było duże zainteresowanie tym frontem. Edmonton nie jest zainteresowany pozyskaniem następcy ;Na odtwarzaczu.  Prawdopodobnie możesz znaleźć gracza w podobnej sytuacji.

Treść artykułu

Oto wiadomość od Franka Cervalli, znawcy NHL z Daily Faceoff: „Rozumiem, że Oilers wyrazili zgodę na obóz Philipa Broberga na poszukiwanie handlu. Wygląda na to, że było duże zainteresowanie tym frontem. Edmonton nie jest zainteresowany pozyskaniem następcy, oni szukasz zawodnika. Zatem z „Prawdopodobnie znajdziesz gracza w podobnej sytuacji”.

Podczas rozmowy z Lowetide, audycją radiową Alana Mitchella, Daniel Nugent-Bowman z The Athletic powiedział, że dowiedział się od osoby znającej NHL, że wkrótce dojdzie do wymiany. „Nie będzie tam długo. Spodziewam się, że transakcja będzie dość nieuchronna… Nie zdziwiłbym się, gdyby Filip Broberg rozegrał swój ostatni mecz w Edmonton Oilers”.

Reklama 2

Treść artykułu

Treść artykułu

aktualizować: Wiadomość pochodzi od dyrektora generalnego Oilers, Kena Hollanda, za pośrednictwem Ryana Rishauga z Holandii, który twierdzi, że nie udzielił Darrinowi Ferrisowi pozwolenia na kupowanie produktów Broberg. „Nie dałam Deryn pozwolenia na zakupy w Broberg” – powiedziała Holland Reshogowi.

A odpowiedź od agenta Broberg Ferris? „Ta sprawa odzwierciedla frustrację moją i mojego klienta związaną z Oilers… Aktywnie współpracuję z Kenem, aby prywatnie zająć się i rozwiązać ten problem”.

„Jasne jest, że istnieją poważne spory między tą pierwszą opcją a organizacją” – zauważył Ryshog, dodając, że w ostatnich dniach obie strony rozmawiały kilka razy, ale wydaje się, że w miarę upływu dnia sytuacja się pogorszyła.

Broberga

Moja opinia

1. Odejście Broberga może teraz ponownie prześladować Oilers. Prawdą jest, że Broberg nie osiągnął jeszcze doskonałości na poziomie NHL, chociaż w zeszłym sezonie grał z Evanem Bouchardem i miał niezłe umiejętności.

Prawda jest taka, że ​​Oilers nadal nie wiedzą dokładnie, co łączy ich z Brobergiem.

To nie jest sytuacja jak Nail Yakupov, Jesse Puljujarvi czy Kailer Yamamoto, gdzie dał Oilersom wiele minut i można być pewnym, że młody zawodnik, o którym mowa, osiągnął swój szczyt w Oilers. Nadal nie wiemy, kim Broberg może być w Edmonton.

Treść artykułu

Reklama 3

Treść artykułu

2. Pech Broberga w Edmonton polega na tym, że Oilers mieli szczęście w ostatnich dwóch sezonach, jeśli chodzi o kontuzje. Żaden z zawodników nie pauzował przez dłuższy czas, co oznaczało, że Broberg nie miał dla niego wolnego miejsca.

3. Holland wypowiadał się w czerwcu ubiegłego roku o swoich poważnych obawach związanych z trajektorią rozwoju Broberg w Edmonton.
„W tej chwili nie mam dla ciebie odpowiedzi” – powiedział Holland Nugent Bowmanowi na temat jego poglądu na przyszłość zawodnika. „Właśnie to muszę rozwiązać w ciągu najbliższych kilku tygodni. Ale przebywanie na siedmiodołkowym boisku i granie przez pięć minut nie wiem, czy to będzie miało duży wpływ na jego rozwój i rozwój jako gracza. Potrzebuje grać od 15 do 20 minut… musi być w składzie każdego wieczoru.” „Musi grać każdego wieczoru i czuć się ważnym. W ten sposób młodzi mężczyźni dorastają. Bardzo dobrze czuję się w przypadku naszego lewego zawodnika D. Potrafi grać po prawej stronie. Myślę, że czuje się bardziej komfortowo po lewej stronie. Rozwój i wzrost Broberga regularnie na mnie wpływają.

Minęło pół roku i ćwierć sezonu, a ani Holland, ani Broberg nie poczynili postępów, a obecnie sytuacja jest albo gorąca, albo przyprawia o poważny ból głowy, w zależności od punktu widzenia.

Reklama 4

Treść artykułu

4. Broberg został pobity przez 27-letniego Vincenta Desharnais. Desharnais nie potrafi jeździć na rolkach ani poruszać krążkiem jak Broberg. To nawet nie jest blisko. Ale Desharnais zapewnia wielkość, zaciekłość i solidną grę w defensywie. Został powołany, gdy w zeszłym roku spółka Oilers PK przeżywała złe chwile i wykonał swoje zadanie.

Broberg miał również trudności, gdy Oilers podpisali czteroletni kontrakt z weteranem Brettem Kulakiem, a następnie wymienili go na leworęcznego Mattiasa Ekholma. Ponieważ Edmonton znajdował się w trybie wygranej, Broberg miał niewielkie szanse na zdobycie miejsca.

Ocena A to duży plus minus

5. Kolejny problem z Brobergiem? zaufanie. Kiedy w tym roku dostał szansę, grał prowizorycznie. Na przykład doskonale potrafi rzucać krążkiem, ale ile razy widzieliśmy, jak to robił? Nie mogłem się doczekać, żeby zobaczyć go grającego. Pod wodzą Paula Coffeya, który, jak podejrzewam, wie co nieco o właściwym prowadzeniu i wychowywaniu zawodników jeżdżących na łyżwach szybkich, którzy potrafią spieszyć się z krążkiem. Ale teraz możemy nie otrzymać takiej szansy.

READ  Dziki trener nazywa grę Ryana Hartmana „wyjątkowo głupią”

6. Oczywiście Broberg nie został jeszcze sprzedany. Być może nigdy tak nie będzie. D-men cały czas doznaje kontuzji, więc może Broberg nadal dostanie tutaj swoją szansę. Holland jest niezwykle cierpliwy, nic więc dziwnego, że wcale nie chce opuszczać Broberga.

7. Jaki jest high-end Broberga? Dzięki swoim rozmiarom, zasięgowi i zwinności mógłby stać się czołowym zawodnikiem na poziomie NHL, typem gościa, jakiego pragnie każda drużyna z czterech czołowych lig, nawet na najwyższych poziomach. Nie chciałbym, aby Edmonton zwalniał zawodnika, dopóki nie upewnią się, że nie będzie on tego typu zawodnikiem w drużynie Oilers, ale być może w tym właśnie jesteśmy i ufam raportom Serravalliego i akceptuję fakt, że zawodnik teraz chce odejść.

8. Inne drużyny NHL rozsądnie byłoby kupić Broberga po niskiej cenie. Rozsądnie byłoby nie sprzedawać Holandii po niskiej cenie. Wciąż istnieje duża szansa, że ​​młody Szwed osiągnie pułap swoich ambicji i to raczej prędzej niż później.

Reklama 5

Treść artykułu

W sekcie

McCurdy: Ostatnie dwa zwycięstwa drużyny Edmonton Oilers są powodem do optymizmu, ale nie jedynym

Staples: „Wielu zawodników było na skraju załamania fizycznego” – Knoblauch

Levins: 9 rzeczy

McCurdy: Rodrigue robi wrażenie, gdy krążą plotki o Oilers

Treść artykułu

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *