OnePlus Nord CE 5G do baterii 4500 mAh z obsługą ładowania 30T Plus

Potwierdzono, że smartfon OnePlus Nord CE 5G zostanie jutro wprowadzony na rynek w Indiach. Firma wprowadzi również OnePlus TV U1S wraz z urządzeniem Nord CE 5G. OnePlus drażnił oba urządzenia na Twitterze i stronie OnePlus India, aby ujawnić ich kluczowe specyfikacje. Teraz firma drażniła baterię i pojemność telefonu na swoim oficjalnym koncie na Twitterze i stronie Amazon India. OnePlus Nord CE 5G będzie zasilany akumulatorem o pojemności 4500 mAh z obsługą szybkiego ładowania 30T Plus. Firma twierdzi, że telefon można naładować od 0 do 70 proc. w zaledwie 30 minut. Smartfon OnePlus Nord CE 5G, aby uzyskać główny aparat 64MP: raport.

Najnowszy zwiastun telefonu wydany przez firmę na Twitterze daje wgląd w to, jak będzie wyglądać.

Zwiastun OnePlus Nord CE 5G (Źródła obrazu: Amazon)

Według zwiastuna urządzenie będzie oferowane w kolorze Void Blue i będzie wyposażone w trzy czujniki aparatu wraz z lampą błyskową LED. Poprzedni zwiastun na stronie Amazon India ujawnił, że nadchodzący telefon będzie dostępny w kolorze Charcoal Ink.

OnePlus Nord CE 5G

OnePlus Nord CE 5G (Kredyty obrazu: OnePlus India)

Oczekuje się, że OnePlus Nord CE 5G będzie wyposażony w 6,443-calowy wyświetlacz FHD+ AMOLED z częstotliwością odświeżania 90 Hz. Pod maską będzie napędzany procesorem Qualcomm Snapdragon 750G.

READ  Zwiastun Lords of the Fallen ujawnia przerażające potwory

Zwiastun telefonu OnePlus Nord CE 5G

Zwiastun telefonu OnePlus Nord CE 5G (Źródła zdjęcia: Amazon India)

Według nowego raportu telefon będzie oferowany z maksymalnie 12 GB pamięci RAM i do 256 GB pamięci wewnętrznej. Potwierdzono, że telefon ma główny aparat 64 MP z funkcjami sztucznej inteligencji. Mówi się, że pozostałe dwa czujniki to obiektyw szerokokątny 8 MP i czujnik głębokości 2 MP. Jeśli chodzi o ceny, podobno OnePlus Nord zaczyna się od 22 999 rupii, a dzięki ofercie HDFC Bank klienci otrzymają zniżkę w wysokości 1000 rupii, co obniży cenę do 21 999 rupii.

(Powyższa historia pojawiła się po raz pierwszy w LastLY 9 czerwca 2021 o godzinie 11:10 IST. Aby uzyskać więcej wiadomości i aktualizacji dotyczących polityki, świata, sportu, rozrywki i stylu życia, zaloguj się na naszej stronie internetowej ostatnio.pl).

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *