OnePlus Nord CE 5G do baterii 4500 mAh z obsługą ładowania 30T Plus

Potwierdzono, że smartfon OnePlus Nord CE 5G zostanie jutro wprowadzony na rynek w Indiach. Firma wprowadzi również OnePlus TV U1S wraz z urządzeniem Nord CE 5G. OnePlus drażnił oba urządzenia na Twitterze i stronie OnePlus India, aby ujawnić ich kluczowe specyfikacje. Teraz firma drażniła baterię i pojemność telefonu na swoim oficjalnym koncie na Twitterze i stronie Amazon India. OnePlus Nord CE 5G będzie zasilany akumulatorem o pojemności 4500 mAh z obsługą szybkiego ładowania 30T Plus. Firma twierdzi, że telefon można naładować od 0 do 70 proc. w zaledwie 30 minut. Smartfon OnePlus Nord CE 5G, aby uzyskać główny aparat 64MP: raport.

Najnowszy zwiastun telefonu wydany przez firmę na Twitterze daje wgląd w to, jak będzie wyglądać.

Zwiastun OnePlus Nord CE 5G (Źródła obrazu: Amazon)

Według zwiastuna urządzenie będzie oferowane w kolorze Void Blue i będzie wyposażone w trzy czujniki aparatu wraz z lampą błyskową LED. Poprzedni zwiastun na stronie Amazon India ujawnił, że nadchodzący telefon będzie dostępny w kolorze Charcoal Ink.

OnePlus Nord CE 5G

OnePlus Nord CE 5G (Kredyty obrazu: OnePlus India)

Oczekuje się, że OnePlus Nord CE 5G będzie wyposażony w 6,443-calowy wyświetlacz FHD+ AMOLED z częstotliwością odświeżania 90 Hz. Pod maską będzie napędzany procesorem Qualcomm Snapdragon 750G.

READ  Gracze Halo Infinite Xbox chcą zrezygnować z gry międzyplatformowej z powodu oszustwa

Zwiastun telefonu OnePlus Nord CE 5G

Zwiastun telefonu OnePlus Nord CE 5G (Źródła zdjęcia: Amazon India)

Według nowego raportu telefon będzie oferowany z maksymalnie 12 GB pamięci RAM i do 256 GB pamięci wewnętrznej. Potwierdzono, że telefon ma główny aparat 64 MP z funkcjami sztucznej inteligencji. Mówi się, że pozostałe dwa czujniki to obiektyw szerokokątny 8 MP i czujnik głębokości 2 MP. Jeśli chodzi o ceny, podobno OnePlus Nord zaczyna się od 22 999 rupii, a dzięki ofercie HDFC Bank klienci otrzymają zniżkę w wysokości 1000 rupii, co obniży cenę do 21 999 rupii.

(Powyższa historia pojawiła się po raz pierwszy w LastLY 9 czerwca 2021 o godzinie 11:10 IST. Aby uzyskać więcej wiadomości i aktualizacji dotyczących polityki, świata, sportu, rozrywki i stylu życia, zaloguj się na naszej stronie internetowej ostatnio.pl).

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *