Od irackiego Kurdystanu do polskiej granicy: imigranci marzą o Europie • Francja 24 English | Wiadomości z Francji – Oakland News Now

https://www.youtube.com/watch?v=zcLsOvitZII

Aktualności Auckland teraz

Od irackiego Kurdystanu do polskiej granicy: imigranci marzą o Europie • Francja 24 angielski

– Film stworzony przez kanał YouTube z logo w lewym górnym rogu filmu. OaklandWiadomościNow.com Oryginalny wpis na blogu dotyczący tego typu treści wideoblogowych.

Wielu migrantów, którzy obecnie utknęli na granicy polsko-białoruskiej, pochodzi z #Iraku. Większość z nich pochodzi z autonomicznego regionu Iraku #Kurdystan

Przez IFTTT

Notatka od Zennie62Media i OaklandNewsNow.com: Ten blog wideo został opublikowany w czerwcu 2018 r. przez Zennie62Media, Inc Zennie62Media, Inc. Innowacyjne i innowacyjne podejście do produkcji mediów. Nazywamy to „trzecią falą mediów”. Przesłany film pochodzi z kanału YouTube. Gdy kanał wideo YouTube dla FRANCJA 24 English International News przesyła wideo, jest ono automatycznie przesyłane i formatowane w witrynie Oakland News Now oraz na należących i należących do Zennie62 stronach w mediach społecznościowych. Ogólnym celem jest tutaj wykorzystanie istniejącej społeczności YouTube do zgłaszania w czasie rzeczywistym wiadomości z całego świata, wywiadów, obserwacji i wydarzeń na smartfonach, w ciągu kilku godzin, a nie tylko sekund. Mapa dowolnego przedmiotu na świecie. Teraz wiadomości rozprzestrzeniają się za pośrednictwem smartfonów i promują aktualne treści na YouTube: nie ma potrzeby używania ciężkich i drogich aparatów, a nawet laptopa ani ekipy fotograficznej, aby uchwycić to, co już jest na YouTube. Drugim celem jest produkcja i dystrybucja najszybszych i najbardziej przystępnych cenowo wiadomości medialnych. Odkryliśmy, że istnieje rozbieżność między długością i czasem posta, w którym uzyskuje się produkt i przychody. Dzięki temu problem jest znacznie mniejszy, choć nie został w żaden sposób rozwiązany. Zennie62Media System stale pracuje nad poprawą kodowania sieci i poszukuje zainteresowanych partnerów w zakresie treści i technologii medialnych.

Wiadomości z Oakland teraz Najnowsze wpisy

READ  Obu krajom zagraża nowy rozłam w stosunkach polsko-ukraińskich

Auckland News Online Links Z jedynego bloga z agregatorem wiadomości w Oakland

Oakland Aktualności teraz Archives

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *