Eurowizja 2021: Rafas Prosovsky walczy z nienawiścią. Host DVP odpowie użytkownikom Internetu

Rafaz Prosovsky będzie reprezentował Polskę na Eurowizji 2021 w Rotterdamie. Nie wszyscy byli zadowoleni z decyzji ogłoszonej w piątek przez DVP. Prezenter „Jaga to Melodia” od kilku dni walczy z nienawiścią na swoich profilach w mediach społecznościowych.

Rafas Prosovsky Dla wielu nie jest właściwym przedstawicielem Eurowizja 2021. W piątek DVP oficjalnie ogłosiło, że gospodarz „Jaga to Melodia” wystąpi z piosenką „The Raid” w tegorocznym konkursie. Decyzja o wyborze 39-letniej piosenkarki rozgniewała internautów, zwłaszcza fanów Alija SempliskaLiczył, że będzie reprezentował Polskę w eliminacjach do finału Eurowizji. Niektórzy komentatorzy postanowili podzielić się swoją opinią na profilu Prosowskiego na Instagramie.

– Tak mi przykro, że zostałeś wybrany. Uwielbiam ten konkurs i wszystko, co wydarzyło się przed nim, ale nie da się z takim artystą i piosenką z Twojego kraju. Rafas to rodzaj wspomnienia na wsi, nikt już nie traktuje go poważnie, a DVP Piosenka jest płytka, w nowoczesnym i zachodnim stylu, co jest bardzo smutne. Masakra – Ostro napisany przez jednego z internautów.

Zobacz też: Eurowizja 2021: Alija Zempliska komentuje wybór Rafy Prosowskiego. „Podobało mi się”

Rafas Prosovsky odpowiada na krytyczne uwagi internautów

Rafas Prosovsky postanowił podsumować komentarze internautów. Jednak zrobił to ze stylem. Artysta poprosił o możliwość udowodnienia swojej wartości na scenie i krytyki dopiero po przedstawieniu.

– Dziękuję za opinię, ale daj mi szansę na prezentację i ocenę na żywo. Piosenka ma moc, dam z niej maksimum! Mam nadzieję, że znowu ją przekonasz Piosenkarka zareagowała na hejtera.

Myślisz, że Rafa Brozowski spełni oczekiwania i zaskoczy osoby, które są dla niego niekorzystne?

READ  Slinger wchodzi do Polski z nową umową dystrybucyjną

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top