Eurowizja 2021: Rafas Prosovsky walczy z nienawiścią. Host DVP odpowie użytkownikom Internetu

Rafaz Prosovsky będzie reprezentował Polskę na Eurowizji 2021 w Rotterdamie. Nie wszyscy byli zadowoleni z decyzji ogłoszonej w piątek przez DVP. Prezenter „Jaga to Melodia” od kilku dni walczy z nienawiścią na swoich profilach w mediach społecznościowych.

Rafas Prosovsky Dla wielu nie jest właściwym przedstawicielem Eurowizja 2021. W piątek DVP oficjalnie ogłosiło, że gospodarz „Jaga to Melodia” wystąpi z piosenką „The Raid” w tegorocznym konkursie. Decyzja o wyborze 39-letniej piosenkarki rozgniewała internautów, zwłaszcza fanów Alija SempliskaLiczył, że będzie reprezentował Polskę w eliminacjach do finału Eurowizji. Niektórzy komentatorzy postanowili podzielić się swoją opinią na profilu Prosowskiego na Instagramie.

– Tak mi przykro, że zostałeś wybrany. Uwielbiam ten konkurs i wszystko, co wydarzyło się przed nim, ale nie da się z takim artystą i piosenką z Twojego kraju. Rafas to rodzaj wspomnienia na wsi, nikt już nie traktuje go poważnie, a DVP Piosenka jest płytka, w nowoczesnym i zachodnim stylu, co jest bardzo smutne. Masakra – Ostro napisany przez jednego z internautów.

Zobacz też: Eurowizja 2021: Alija Zempliska komentuje wybór Rafy Prosowskiego. „Podobało mi się”

Rafas Prosovsky odpowiada na krytyczne uwagi internautów

Rafas Prosovsky postanowił podsumować komentarze internautów. Jednak zrobił to ze stylem. Artysta poprosił o możliwość udowodnienia swojej wartości na scenie i krytyki dopiero po przedstawieniu.

– Dziękuję za opinię, ale daj mi szansę na prezentację i ocenę na żywo. Piosenka ma moc, dam z niej maksimum! Mam nadzieję, że znowu ją przekonasz Piosenkarka zareagowała na hejtera.

Myślisz, że Rafa Brozowski spełni oczekiwania i zaskoczy osoby, które są dla niego niekorzystne?

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *