Nowy rysik S Pen klasy premium firmy Samsung jest przeznaczony dla kreatywnych profesjonalistów – i spójrz, nie ma w nim baterii!

Wersja kreatora S Pen

Samsunga/ZNetu

Najnowszy i najbardziej premium S Pen firmy Samsung Wersja twórcza Galaxy S Pen CreatorW promocji już za 100 dolarów. Firma pierwotnie ogłosiła nowy rysik S Pen Creator Edition podczas premiery serii Galaxy Tab S9 w lipcu ubiegłego roku jako nowe inteligentne pióro przeznaczone głównie do pisania i rysowania.

Nowy Galaxy S Pen Creator Edition jest dostępny wyłącznie w kolorze białym, co kontrastuje z tradycyjną ciemną estetyką Samsunga i opcją przypominającą biel. Ołówek jabłkowyw którym właśnie wypuszczono prostszy, tańszy model USB-C za 79 dolarów.

Ponadto: rok 2023 będzie pierwszym rokiem bez nowych iPadów od 2010 roku. Oto dlaczego i czego się spodziewać

W przeciwieństwie do Apple Pencil i standardu Długopis SJednakże S Pen Creator Edition ma ergonomiczną konstrukcję, która zapewnia zwinność i wygodę podczas długich sesji projektowania graficznego, rysowania lub pisania. Poprawiono także czułość pochylenia, aby zapewnić twórcom większą precyzję w pracy graficznej.

Bezbateryjny S Pen Creator Edition nie obsługuje funkcji Bluetooth ani poleceń powietrznych, ale oznacza to również, że nigdy nie będzie wymagał ładowania ani nie zawiesza się z powodu rozładowania baterii. Wysokiej jakości rysik można przymocować magnetycznie do tabletu Galaxy Tab, co ułatwia jego przenoszenie.

Ponadto: 14 najlepszych ofert na tablety z okazji Czarnego Piątku na początku

Wersja S Pen Creator Edition jest o połowę lżejsza od pióra Apple Pencil drugiej generacji, którego cena wynosi 129 dolarów i ma stopień ochrony IPX4, dzięki czemu jest odporny na zachlapania. Apple nie przyznaje Apple Pencilowi ​​oceny IP.

Chociaż Samsung zwiększył średnicę Galaxy S Pen Creator Edition o 0,9 mm, aby był grubszy i łatwiejszy w trzymaniu przez dłuższy czas, nadal jest nieco cieńszy niż Apple Pencil.

the Wersja twórcza Galaxy S Pen Creator Można go teraz kupić w cenie detalicznej 100 dolarów i jest kompatybilny z urządzeniami Samsung Galaxy S21 Ultra I najnowszy, Uwaga 10 a ostatnio seria Galaxy Tab S i komputery Samsung obsługujące rysik S Pen. Nie jest kompatybilny z serią Galaxy Z.

Zwykły rysik S Pen jest dostarczany w zestawie z tabletami Samsung z serii S i smartfonami z serii Galaxy S Ultra Wydanie składane Specjalnie dostępne dla serii Fold.

READ  Wygląda na to, że tryb God of War Ragnarok 60 FPS i 30 FPS 4K wyciekł wcześniej

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *