Nowy MacBook Air M3 firmy Apple otrzymuje największą jak dotąd zniżkę: 75 dolarów zniżki w sklepie Amazon

MacBook Air M3 firmy Apple jest dostępny w dwóch różnych rozmiarach i chociaż model 15-calowy jest świetny dla tych, którzy potrzebują większego ekranu, wersja 13-calowa jest bardziej przenośna. To sprawia, że ​​jest to obecnie jeden z najlepszych laptopów dla większości ludzi, a jeśli złożysz zamówienie w Amazon już dziś, możesz zaoszczędzić 75 USD na swoim komputerze. to znaczy Zapłacisz tylko 1024 USD dla Twojego nowego MacBooka Air, ale pamiętaj, że ta cena jest dostępna tylko w kolorze gwiezdnej szarości. Jednak inne są dostępne, jeśli chcesz zapłacić więcej.

MacBook Air jest wyposażony w wspaniały wyświetlacz Retina o przekątnej 13,6 cala na zewnątrz i superszybki chip M3 wewnątrz. Układ ten współpracuje z 8 GB zunifikowanej pamięci oraz dyskiem SSD o pojemności 256 GB. Inne godne uwagi specyfikacje obejmują kamerę FaceTime HD 1080p oraz baterię, która niewątpliwie sprawi, że będziesz chciał wykonywać swoje zadania. W razie potrzeby będzie ładować przez jeden z portów USB-C. Dostępny jest również dedykowany port ładowania MagSafe 3. Użyj tego, a będziesz mieć dwa wolne porty Thunderbolt/USB 4 do podłączania stacji dokujących i akcesoriów.

Uważamy, że MacBook Air to świetne urządzenie, ale nie będzie dla każdego. Ci, którzy potrzebują dodatkowej mocy lub większego ekranu, ale nadal chcą żyć i bawić się w ekosystemie Apple, powinni zdecydowanie sprawdzić naszą listę najlepszych ofert na MacBooka, zanim złożą zamówienie na coś innego.

Więcej ofert handlowych od CNET

READ  Edmonton i Florida zmierzą się w pojedynku pozakonferencyjnym

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *