Nowy film pokazuje pasażerów przygotowujących się do wejścia na pokład statku wycieczkowego, który utknął na mieliźnie

Nowy film pokazuje pasażerów przygotowujących się do wejścia na pokład statku wycieczkowego, który utknął na mieliźnie

Utknął na morzu

Pasażerowie statku wycieczkowego przygotowują się na szok

Po ogromnej fali, która spowodowała zatrzymanie statku

Przerażeni pasażerowie przygotowują się na uderzenie w nowym filmie z MS Maud, statku wycieczkowego, na który wpadają silne wiatry i silne fale, powodujące przerwę w dostawie prądu.

Można zobaczyć niedoszłych urlopowiczów w kamizelkach ratunkowych, ściskających stoły i z przerażeniem rozglądających się po pomieszczeniu, gdy fale, niektóre podobno wysokie na 70 stóp, uderzają w statek wycieczkowy.

Jedna osoba krzyczy na pozostałych, aby zeszli na podłogę statku, twierdząc, że jest to bezpieczniejsze niż siedzenie przy stołach.

Film pokazuje także szalone fale, które unoszą statek wysoko w powietrze, a następnie pozwalają mu wylądować w dolinie wśród fal.

MS Maud stracił w czwartek moc na Morzu Północnym, na wschód od Wielkiej Brytanii i na północ od Danii.Twitter / @BylinesEast

Po przerwie w dostawie prądu nakazano schronić się ponad 260 gościom, a duńskie statki ratownicze przybyły na miejsce zaledwie 40 minut później.

Rejs ostatecznie dotarł do Bremerhaven w Niemczech, a pasażer powiedział New York Post, że linia wycieczkowa zapłaci za loty pasażerów do Londynu, pierwotnego miejsca docelowego statku.

Na pewno przerażająca scena, ale z happy endem.READ  Lista kontrolna Rebecci Roach dotycząca samowystarczalności w innych krajach

Ned Windrow

"Internetowy geek. Myśliciel. Praktyk od piwa. Ekspert od bekonu. Muzykoholik. Certyfikowany guru podróży."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *