Nastolatek z Florydy oskarżony o 114 razy dźgnięcie dziewczyny staje w obliczu morderstwa pierwszego stopnia

Prokuratorzy powiedzieli, że 14-letnia nastolatka z Florydy jest oskarżona jako osoba dorosła o morderstwo pierwszego stopnia podczas brutalnego pchnięcia nożem 13-letniej Tristen Bailey.

Aiden Fauci, lat 14, został początkowo oskarżony o morderstwo drugiego stopnia w związku ze śmiercią Billy’ego, ale zarzut został zmieniony na morderstwo pierwszego stopnia ze względu na charakter przestępstwa, ogłosił w czwartek RJ Larizza, prokurator stanowy 7. obwodu.

Ciało Billy’ego zostało znalezione 9 maja po tym, jak jej rodzina zgłosiła zaginięcie wcześniej tego dnia w hrabstwie St. Johns na Florydzie, według biura szeryfa hrabstwa St. Johns. Larisa powiedziała w czwartek na konferencji prasowej, że została dźgnięta nożem 114. Larisa zauważyła, że ​​na głowie, rękach i ramionach miała co najmniej 49 ran obronnych, mówiąc: „Można powiedzieć, że to straszne, można powiedzieć, że to mało powiedziane”.

„Najważniejsze jest to, że premedytację można oczywiście wywnioskować z samej liczby ran kłutych, które odniosła Tristen Bailey” – powiedziała Larisa.

Według prokuratora świadkowie powiedzieli władzom, że 14-letni podejrzany składał oświadczenia, że ​​zamierza kogoś zabić, zabierając go do lasu i dźgając nożem.

Ponadto Larisa powiedziała, że ​​czubek noża, który prawdopodobnie został użyty podczas morderstwa, został również znaleziony na skórze głowy ofiary wraz z DNA podejrzanego na ciele ofiary. Larisa powiedziała, że ​​nóż ze złamanym czubkiem został znaleziony w kałuży w pobliżu martwego Billy’ego.

„Nie jest mi przyjemnie oskarżać czternastolatka o popełnienie morderstwa pierwszego stopnia. Mogę też powiedzieć, że wraz z zespołem wykonawczym przeanalizowaliśmy wszystkie fakty, wszystkie okoliczności i obowiązujące prawo.” Oskarżenie go bycia dorosłym ”.

Larisa odmówiła odpowiedzi na pytania dotyczące rzekomego motywu Fuchiego. Larisa powiedziała, że ​​nastolatki były widziane na nagraniu z monitoringu w dniu zniknięcia Billy’ego idącego razem, ale w tamtym czasie nie było żadnych oznak problemów.

READ  Biden zaprzecza, jakoby Stany Zjednoczone rozmawiały z Koreą Południową o ćwiczeniach nuklearnych | Wiadomości polityczne

„Mam nadzieję, że rodzice nauczą się czegoś z tego brutalnego i brutalnego zabijania” – powiedziała Larisa. „I to znaczy, musisz wiedzieć, co robią twoje dzieci i co mówią”.

CNN skontaktowało się z rodzicami Fauchiego, ale nie usłyszało odpowiedzi.

Fauci przedstawił swoją pierwszą rozprawę sądową w piątek rano w sprawie oskarżenia o zabójstwo pierwszego stopnia. Powiedział, że sędzia zarządził jego aresztowanie bez kaucji do czasu procesu WJXT CNN.

CNN skontaktowało się również z adwokatem St Johns County Public Defender odpowiedzialnym za obronę Fuchiego, ale nie otrzymało żadnej odpowiedzi.

Ned Windrow

"Internetowy geek. Myśliciel. Praktyk od piwa. Ekspert od bekonu. Muzykoholik. Certyfikowany guru podróży."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *