Napoje tiki, burleska i nie tylko

Napoje tiki, burleska i nie tylko

Jest tyle nowych rzeczy do zrobienia!

Nie zapominaj, że zawsze możesz sprawdzić sekcję rzeczy do zrobienia na stronie, aby sprawdzić, co się dzieje w dowolny dzień tygodnia.

Bardzo fajne imprezy w Tucson

Zaczarowany pokój zombie w Owls Club

Czwartek, 6 lipca o godz
236 S. Scott Ave.

Wejdź do ekscytującego świata magii i zombie w The Enchanted Zombie Room już 6 lipca. Przeżyj niesamowite występy tancerek burleski Natashy Noir i Nikki Riot, prowadzone przez urzekającego MC, i utrzymuj noc przy rytmach DJ Han Cholo. Zanurz się w magii dzięki specjalnym trzem kuszącym napojom tiki, w tym charakterystycznym koktajlom Painkiller i Saturn. Przygotuj się na noc niezapomnianej rozrywki i rozkoszy dla wszystkich zmysłów.

Ucz się więcej.

Nawodnienie w żywym laboratorium: kultywowanie lokalnej kuchni

Czwartek, 6 lipca od 17:30 do 19:00
1137 N. Dodge Blvd.

To zajęcia dla wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się więcej o lokalnej kuchni! Ludzie dowiedzą się, co oznacza „jadalne” pod względem ekologicznym, regionalnym i kulturowym. Dokonają przeglądu różnych jadalnych lokalnych gatunków, czego spodziewać się teraz do zbiorów i czego spodziewać się w nadchodzących miesiącach.

ucz się msurowy.

Chilling w chole

piątek 7 lipca i sobota 8 lipca
7366 Paseo del Norte

Dołącz do ekipy Tohono Chul w piątkowe i sobotnie wieczory od 17:00 do 21:00, aby cieszyć się muzyką na żywo, orzeźwiającymi alkoholami i przekąskami z Garden Bistro!

Ucz się więcej.

Soboty w Ogrodowej Kuchni

Sobota, 8 lipca, od 10:00 do 12:00
2205 S. Czwarta Aleja.

Soboty w Ogrodowej Kuchni Odbywają się co miesiąc w Kuchni Ogrodowej. Wydarzenia te obejmują zajęcia z aktywności fizycznej, pokaz jedzenia (możesz spróbować wszystkich potraw i zabrać przepisy do domu!) oraz zajęcia z ogrodnictwa.

Wydarzenia te będą odbywać się osobiście i wirtualnie. Jeśli planujesz przyjść osobiście, pamiętaj o zabraniu własnej butelki wody! Jeśli planujesz uczestniczyć wirtualnie, dołącz do nas Zbliżenie. Na zajęcia nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja.

READ  Sam Smith mówi, że kanadyjskie koncerty „były najlepszymi na całej trasie” podczas występu w Vancouver – ET Canada

Ucz się więcej.

Świętuj ósmą rocznicę warzenia piwa z 1912 roku!

Sobota 8 lipca od południa do 20:00
2045 N. Forbes Blvd. #105

Aby uczcić ten wyjątkowy dzień, 1912 Brewing zaprezentuje kilka nowych piw. Będziemy również mieli specjalne mieszanki koktajli piwnych, slushies i wiele więcej! Są też podekscytowani, mogąc powitać ciężarówkę z jedzeniem Danieli, aby ugotować – delektować się doskonałymi tacos, hamburgerami i innymi smakołykami!

theZarabiać więcej.

Świętuj 10 lat korzystania z kranu i butelki w centrum miasta

Sobota 8 lipca od południa do 21:00
403 N. Szósta Ave. #135

Tap & Bottle Downtown świętuje swoje 10. urodziny w sobotę, 8 lipca, organizując całodniową imprezę. Tap & Bottle został otwarty w 2013 roku z naciskiem na bycie sklepem z piwem i butelkami i rozszerzył się o wybór wyselekcjonowanych win i alkoholi. Aby to uczcić, Tap & Bottle wprowadza na rynek wspólne IPA uwarzone z browarem Dragoon o nazwie Ten Years Gone.

Ucz się więcej.

Druga sobota w centrum miasta

Sobota 8 lipca od 17:00 do 22:00
wiele witryn

Druga sobota to impreza zorientowana na społeczność, która odbywa się w drugą sobotę każdego miesiąca w centrum Tucson. Lokalni sprzedawcy, muzycy, food trucki i nie tylko otaczają Congress Avenue i Scott Street dźwiękami i zapachami imprezy, której nie można przegapić.

Ucz się więcej.

Tropical Big Roast w Downtown Clifton

Sobota, 8 lipca, od 18:00 do północy
485 S. Stone Ave.

Przygotuj się na pyszną pieczoną wieprzowinę, popijaj owocowe koktajle i tańcz do tropikalnych rytmów podczas zbliżającego się 8 lipca Tropical Pig Roast! Barrio Brewing, Owl’s Club, Portal Cocktails, St. Charles Tavern, Danny’s Baboquivari Lounge, Sidecar i Compa Spirits with 5-to-Oh Coffee będą tam nalewać drinki, ciesząc się ciepłym letnim wieczorem, gdy będziemy celebrować smaki tropików. Nie zapomnij założyć swojej ulubionej hawajskiej koszuli!

READ  Greta Gerwig twierdzi, że jej kolejny projekt już przyprawia ją o koszmary

uczyć się więcej.

WARSZTATY WĘDLIN Z Humble Board

We wtorek, 11 lipca o godz
930 Ah. Druga ulica

Otrzymasz samouczek krok po kroku, jak zaprojektować własną spersonalizowaną deskę do wędlin, którą możesz później zabrać ze sobą do domu! Nauczy Cię, jak zrobić Salami Rose, stylizować ser i kroić owoce na różne sposoby, aby dodać teksturę, a także bawić się kolorem i ruchem, aby deska się wyróżniała. W cenie biletu kieliszek domowego wina (+21) lub napój bezalkoholowy.

Ucz się więcej.

Lipiec to letni miesiąc owoców w kawiarni a la carte

Środa 12 lipca – niedziela 16 lipca
150 N. Główna Ave.

Dołącz do zespołu codziennie w lipcu na kawę, koktajle, lemoniadę i specjalne lunche. W tym tygodniu (12-16 lipca) przypada Tydzień Truskawek.

Ucz się więcej.

Dlaczego nie w środę? W El Corral

Środa 12 lipca
2201 E. River Road.

Zdobądź gigantyczny, 32-uncjowy stek tomahawk z grilla mesquite, przystawkę Rocky Mountain Oyster, sałatkę i wybór strony za 99 USD. Za kolejne 10 dolarów zrobią z tego posiłek dla dwojga. Wezmą też udział w degustacji margarity i przystawce Rocky Mountain Oyster.

Rezerwacje akceptowane, ale nie wymagane.

Ucz się więcej.

Dowiedz się więcej o atrakcjach w Tucson.

Tucson Foodie jest własnością lokalną i jest obsługiwana lokalnie. Dzięki naszym partnerom i członkom naszej społeczności internetowej Tucson Foodie może oferować bezpłatne przewodniki i artykuły. Dziękujemy za wspieranie największej społeczności miłośników jedzenia i napojów w Tucson.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *