Nagrody za mecz po żałosnej i żałosnej porażce Bayernu Monachium 3:2 z Heidenheim

Nagrody za mecz po żałosnej i żałosnej porażce Bayernu Monachium 3:2 z Heidenheim

Dora the Explorer pyta Thomasa Tuchela: „Czy Bayern Monachium może być gorszy w przyszłym tygodniu?” Odpowiedź, jaką otrzymałem, brzmiała: „Tak, możemy!” Dla Bayernu niekoniecznie był to mecz składający się z dwóch połówek, ale dla Heidenheim, chociaż odwrócili losy meczu tak samo jak w meczu ze Stuttgartem. Jednak tym razem to oni wygrali mecz. Poniżej nagrody (nieprzyznane):

Wymiana Jersey: Cały zespół Heidenheim

Nie można było wybrać tylko jednego zawodnika. Druga połowa to doskonały występ nowo awansowanego zespołu. Frank Schmidt musiał przypomnieć swojej drużynie, że defensywę Bayernu można pokonać jedną długą piłką. Robili to w kółko. W swoim pierwszym sezonie w Bundeslidze Heidenheim zyskał wielu fanów.

Der Kaiser: Alphonso Davies

To był najlepszy ze złych. Niewiele można dziś powiedzieć o obronie Bayernu. Matthijs de Ligt powinien powrócić na pierwszy mecz Arsenalu w Lidze Mistrzów Liga Mistrzów.

Klasztor Vospalgut: Piękno Musiały

Jamal Musiala czasami próbował samodzielnie pokonać całą linię obrony Heidenheim, aby przywrócić swoją drużynę do gry. Byłoby lepiej, gdyby czasami podał piłkę kolegom z drużyny, ale dzisiaj z Musialą nie wszystko szło dobrze ze względu na brak wysiłku.

Bombowiec z jeleniem: Harry Kane

Kane strzelił gola, ale zmarnował kilka okazji. Był energiczny i dał z siebie wszystko. W dzisiejszych czasach nie trzeba wiele, aby zdobyć nagrodę dla Bayernu Monachium. Zatem Kane wygrywa.

Mistrz meczu: Serge Gnabry

Gdy Gnabry strzelił gola i asystował, atmosfera w Londynie powróciła. Ogólnie rozegrał dobry mecz i prawdopodobnie zacznie grać w środku tygodnia. Przynajmniej jest ktoś w Bayernie, kto zmierza w pozytywnym kierunku.

READ  Blue Jays zmaga się z ogromnymi stratami po utracie okazji do wyjścia

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *