Na nowym nagraniu z monitoringu widać, jak Samuel Haskell Jr. porzuca pozorne ciało

Na nowym nagraniu z monitoringu widać, jak Samuel Haskell Jr. porzuca pozorne ciało

Samuel Haskell Jr Kamera przyłapała go na wyrzucaniu ciała, które prawdopodobnie było torsem znalezionym przez policję w Encino w Kalifornii w środę… a TMZ udostępnia wideo, które niemal dokładnie pasuje do nagrania Haskella z identycznymi torbami w jego domu .

Uzyskaliśmy nowy materiał filmowy pokazujący, jak Haskell wjeżdża na parking Encino późnym wtorkowym popołudniem swoją białą Teslą, od niechcenia zatrzymując się obok kontenera na śmieci i otwierając tył, aby podnieść coś, co wygląda na duży i ciężki worek na śmieci. Haskell z wysiłkiem zakłada go na ramię, a następnie wyrzuca do kosza.TMZ.com

Dostajemy dwa klipy – jeden z nieco bliższego kąta, a drugi ukazujący scenę z nieco dalszej odległości.

To ta sama lokalizacja i najwyraźniej ten sam śmietnik, w którym znajduje się osoba bezdomna Znaleziono rozczłonkowany ludzki tors Na parkingu centrum handlowego w środę wcześnie rano.

Policja przeszukała okolicę i szybko aresztowała Haskella za morderstwo. Jego żona May i jej rodzice zaginęli. Nie jest jasne, czyj to był tors, ale wiemy, że należał do kobiety.

Oto jak połączyć wszystkie kropki. TMZ Opublikuj film Wcześniej tego dnia pokazało Haskella w jego domu we wtorkowe popołudnie, gdy podjechało kilku pracowników, a następnie pomogli Haskellowi wnieść duże worki śmieci – które wyglądały podobnie do tych, które później wyrzucił – do pobliskiej ciężarówki.ABC 7

Jeden z pracowników powiedział NBC4 LA… Haskell powiedział im, że w trzech workach znajdują się kamienie, ale nabrali podejrzeń, ponieważ zawartość była miękka i gąbczasta. Wyjechali, ale przejechali tylko kawałek i postanowili otworzyć walizkę, w której znaleźli części ciała, w tym pępek.

Pracownicy wrócili do domu Haskella kilka minut po wyjściu, zwrócili torby, umieścili je na podjeździe i zwrócili pieniądze. Potem poszli na policję.TMZ.com

READ  Fisher traci rekord po zjedzeniu ogromnego suma

To jest kluczowe – Haskell opuścił swój dom w Tesli około 16:22 i o 16:45 (kiedy zaczyna się nowy materiał)… widzicie, jak wyciąga i wrzuca duży worek na śmieci do kosza na śmieci . To pudełko znajduje się 6 mil od domu Haskella, więc godzina jest identyczna.

Nie ma informacji, dokąd mogły się udać pozostałe torby.TMZ.com

Haskell jest synem byłego wpływowego agenta z Hollywood, Samuel Haskell senior …który jest przyzwyczajony do lajkowania Dolly Parton i mnóstwo innych gwiazd przed przejściem na emeryturę z WME w 2005 roku.

Nadal współpracuje z Dolly przy jej programach telewizyjnych, ale nie skomentował jeszcze aresztowania syna. Haskell Jr. pozostaje w areszcie policyjnym za kaucją w wysokości 2 milionów dolarów.

Ned Windrow

"Internetowy geek. Myśliciel. Praktyk od piwa. Ekspert od bekonu. Muzykoholik. Certyfikowany guru podróży."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *