Microsoft wypuści następną generację systemu Windows 24 czerwca

Microsoft uruchomi „następną generację” systemu Windows 24 czerwca za pośrednictwem wirtualnego wydarzenia. Podczas Build 2021 dyrektor generalny Microsoft Satya Nadella wyśmiewał się z nadejścia ważnej aktualizacji systemu Windows, która odblokuje możliwości ekonomiczne zarówno programistom, jak i twórcom. Microsoft prawdopodobnie szczegółowo omówi wszystkie funkcje, które pojawią się w następnej generacji aktualizacji systemu Windows podczas tego wydarzenia jeszcze w tym miesiącu. Poprzednie doniesienia twierdzą, że ta ważna aktualizacja została wewnętrznie nazwana „Project Sun Valley”. Oczekuje się, że przyniesie remont interfejsu użytkownika i zupełnie nowy sklep Windows App Store.

Amerykański gigant technologiczny Redmond wymienił ، nowe wydarzenie na swojej stronie internetowej, zaplanowanej na 24 czerwca o godzinie 11:00 ET (20:30 IST). Microsoft również opublikował plik ćwierkać Dzięki uchwytowi Windows Twitter, wydarzenie podkreśli wszystko, co nadchodzi dla Windows. Obraz dołączony do wydarzenia wskazuje, że może również nastąpić niewielka zmiana w logo Windows. Użytkownicy mogą przejść do strony wydarzenia i zaplanować przypomnienie o odsłonięciu firmy Microsoft.

Nadella powiedział w swoim przemówieniu podczas Build 2021 Aktualizacja systemu Windows nowej generacji Będzie to najważniejszy w ostatniej dekadzie. „Wkrótce udostępnimy jedną z najważniejszych aktualizacji systemu Windows ostatniej dekady, aby odblokować jeszcze większe możliwości ekonomiczne dla programistów i twórców. Sam go hostuję przez ostatnie kilka miesięcy i jestem bardzo podekscytowany następną generacją Windows” — powiedział Nadella.

„Naszą obietnicą jest: zapewnimy dziś więcej możliwości każdemu programiście systemu Windows i powitamy każdego twórcę poszukującego najbardziej innowacyjnej, nowej i otwartej platformy do tworzenia, rozpowszechniania i zarabiania na aplikacjach”.

część Główne zmiany w interfejsie użytkownika i nowe możliwości zarabiania dla programistów. Inne zgłoszone funkcje, które pojawią się w następnej generacji systemu Windows, obejmują nowe ikony systemowe i Koniec ikon Windows 95, i więcej.


To całkowicie niesamowity program telewizyjny w tym tygodniu orbitalnyPodcast Gadgets 360, w którym omawiamy 8K, rozmiary ekranów, panele QLED i mini-LED — i udzielamy porad dotyczących zakupu. Orbital jest dostępny pod adresem Podcast AppleA podcast googleA spotifyA amazonka muzyka Gdziekolwiek otrzymasz swój podcast.
Linki afiliacyjne mogą być generowane automatycznie – zobacz Oświadczenie etyczne dla szczegółów.

do najnowszego Nowości technologiczne A OpinieObserwuj Gadżety 360 na ŚwiergotA Portal społecznościowy Facebooki Wiadomości Google. Aby zobaczyć najnowsze filmy o narzędziach i technologii, zasubskrybuj naszą stronę Kanał Youtube.

READ  Co modernizacja sztucznej inteligencji Google oznacza dla przyszłości content marketingu

Tasneem Akolawala jest starszym korespondentem w Gadgets 360. Jej doświadczenie w raportowaniu obejmuje smartfony, urządzenia do noszenia, aplikacje, media społecznościowe i ogólnie branżę technologiczną. Relacjonuje z Bombaju, a także pisze o wzlotach i upadkach indyjskiego sektora telekomunikacyjnego. Z Tasneemą można się skontaktować na Twitterze pod adresem @MuteRiot, a wskazówki, porady i komunikaty można przesyłać na adres [email protected].
Jeszcze

Zakulisowe wideo Lokiego wywołuje „wielką historię” i wiele psot

Powiązane historie

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *