Meksykańska stacja informacyjna przypadkowo pokazuje jądra zamiast zaćmienia słońca

Meksykańska stacja informacyjna przypadkowo pokazuje jądra zamiast zaćmienia słońca

Relacja z zaćmienia słońca

Transmisja na żywo!!!

Meksykańska stacja transmituje jądra na żywo

To nie księżyc przesłania światło — relacja meksykańskiej stacji telewizyjnej z poniedziałkowego zaćmienia słońca była absolutnie szalona, ​​podobnie jak para jąder, które jakimś cudem znalazły się na ekranie… i mogą być sławne!

Sprawdź to… Prezenterzy meksykańskiego kanału RCG Media komentowali moment całkowitego zaćmienia, ale sytuacja stała się naprawdę interesująca, gdy sfotografowano je pod innym kątem jasnego światła… prawdopodobnie słońca.

Kilka sekund później jądra zagłębiły się w kadr, zasłaniając światło… i dając widzom krótkie, ale bardzo zbliżone spojrzenie na czyjeś rodzinne klejnoty. Możesz zobaczyć widoczny szok na twarzach 2 kotwic na planie.AP

Chociaż RCG Media raczej nie będzie się śmiać z czkawki na antenie, internet wyszedł już z wirusowego trybu księżycowego, a żart z lampy błyskowej powoduje większe uszkodzenie wzroku niż zaćmienie.

A jak jądra znalazły się w transmisji??? Według doniesień RCG Media poprosiło widzów o przesłanie osobistego materiału filmowego z zaćmienia… co z perspektywy czasu było bardzo ryzykownym pomysłem. W mediach społecznościowych krąży nawet teoria, że ​​piłki, o których mowa, były z nią powiązane Tommy’ego Lee!

Perkusista Motley Crue podobno opublikował i usunął rekonstrukcję niesamowicie podobnego zaćmienia za pomocą swoich jąder, która mogła w jakiś sposób przedostać się do sterowni RCG.

Na szczęście wirusowy błysk nie przyćmił tego wielkiego dnia, ponieważ miliony ludzi odważyły ​​się doświadczyć tego rzadkiego wydarzenia. Gwiazdy lubią Patricka Mahomesa, Nina Dobrev I Jessica Biel wszyscy Narzucony na okulary zaćmienia Oglądanie całkowitego zaćmienia słońca nad Stanami Zjednoczonymi.

Następne całkowite zaćmienie słońca w Stanach Zjednoczonych nastąpi dopiero w 2044 roku. Cóż, Tommy będzie miał około 80 lat… więc do tego czasu będzie już naprawdę nisko!READ  OT Toronto Maple Leafs William Nylander zdobywa punkty na Minnesota Wild

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *