Mecz Czterech Skoczni. Zawodnicy poparli Polaków. „Zasługują na start”

Mecz Czterech Skoczni.  Zawodnicy poparli Polaków.  „Zasługują na start”
Reprezentacja Polski będzie często brała udział w turnieju w Oberstorfie. Taką decyzję spodobali się Norwegowie, jeden z największych rywali Biało-Czerwonych. „Naprawdę na to zasługują” – skomentował dyrektor klasy Fred Bratton.

Matthews Kozanekki

Kamil Stoch

Magazyn Produkty / COS / Paweł Skraba / Zdjęcie: Kamil Stoch

Tuż po kwalifikacjach do turnieju w Oberstorfie polska reprezentacja została omyłkowo wyeliminowana. Dalsze testy Clemensa Muraki dały wynik negatywny.

Polacy od razu przystąpili do walki o udział w zawodach. Wsparcie społeczności, w tym piano-servoni, otrzymał od dyrektora norweskiego sztabu Glasa-Breit Brathan.

„Mam nadzieję, że ci fantastyczni sportowcy i ten wspaniały kraj narciarski znajdą sposób na konkurowanie w tych fantastycznych zawodach. Zasługują na to” – napisał na Twitterze.

Obejrzyj wideo: Apollonius Tazner opowiada o problemie polskiej gry. „Andrzej Stokana to przeżywa i teraz zdobywa nagrodę”

– Reprezentacja Polski we wtorek we wtorek weźmie udział w turnieju, o ile pozwoli na to służba zdrowia. Szanujmy organizatorów, FIS i federację niemiecką. To najlepsze rozwiązanie na mecz. Mamy nadzieję, że tak będzie – dodał Brathan.

Przedstawiciele Polski przeprowadzają dodatkowe testy w kierunku wirusa koronowego. We wtorek około godziny 10:00 powinni otrzymać wyniki – jeśli są negatywne, wejdą na mecz.

W takim przypadku zmieni się harmonogram wtorkowego meczu. Kwalifikacje zostaną odwołane, a przed meczem odbędą się dwie serie testowe, w tym jedna wyłącznie dla Polaków.

Przeczytaj także:
– 69 Mecz Czterech Skoczni. Jak Polacy lubią ufać FIS? Apollonius Tajner opowiada o szczegółach
– Zawody Czterech Gór. Oficjalnie: Oberstorp ma decyzję dotyczącą wykonania kijów. Muszą spełniać warunek

READ  Żydowskie kosztowności zakopane podczas II wojny światowej odkryto podczas budowy w jednym z polskich miast

Zgłoś błąd

WP SportoweFakty

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *