Matt Stone i Trey Parker z South Park łączą siły z Kendrickiem Lamarem.

Matt Stone i Trey Parker z South Park łączą siły z Kendrickiem Lamarem.

Matt Stone i Trey Parker łączą siły z raperem Kendrickiem Lamarem w komedii aktorskiej wyprodukowanej przez Paramount Pictures.

Podczas czwartkowej prezentacji na CinemaCon w Las Vegas studio ogłosiło powstanie oryginalnego filmu komediowego pt Park Południowy Twórcy Stone i Parker rozpoczną zdjęcia tego lata, a do kin trafią 4 lipca 2025 roku. Lamar i Dave Free są producentami za pośrednictwem swojej firmy PGLang, a Stone i Parker zajmują się produkcją dla Park County.

„Z radością ogłaszam, że produkcja rozpocznie się latem tego roku [comedy] Od twórców Park Południowy„, Matt Stone i Trey Parker” – Brian Robbins, prezes Paramount Film, powiedział widzom o filmie, który nie ma jeszcze tytułu. „To jeden z najzabawniejszych i najbardziej oryginalnych scenariuszy, jakie kiedykolwiek czytaliśmy i z pewnością wywoła fajerwerki, gdy trafi do kin 4 lipca 2025 roku”.

Projekt został po raz pierwszy ogłoszony w 2022 roku, a nad scenariuszem pracował Vernon Chatham.

Stone i Parker są najbardziej znani z tworzenia serialu animowanego Comedy Central Park Południowyktóry w zeszłym roku wyemitował dwudziesty szósty sezon, a w 1999 r. wyprodukował film kinowy, South Park: Większy, dłuższy i nieobcięty. Para stoi także za filmem z 2004 roku Zespół Ameryka: Globalna Policja Jest współautorem nagrodzonego Tony musicalu na Broadwayu Księga Mormona.

Lamar to supergwiazda muzyczna, której wyróżnienia obejmują nagrodę Pulitzera w dziedzinie muzyki, nagrodę Emmy i 17 nagród Grammy.

11 kwietnia, 23:20 Cytat Robbinsa został zaktualizowany, aby odzwierciedlić wyjaśnienie Paramount, że film nie jest musicalem.

READ  Pałac Buckingham nie był widziany, gdy Elton John przepisał „Świecę na wietrze” na pogrzebie księżnej Diany

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *