Martha is Dead: Dziwna gra wideo z realistyczną fotografią w latach 40.

Jeśli lubisz symulacje fotografii w grach wideo i historię, która może przysporzyć Ci koszmarów, Marta zmarła To nadchodząca psychologiczna gra thrillerowa stworzona specjalnie dla Ciebie.

„Martha Is Dead to mroczna psychologiczna gra akcji z perspektywy pierwszej osoby, której akcja rozgrywa się we Włoszech 1944 roku, zacierając granice między rzeczywistością, mitem i tragedią wojny” – czytamy w podsumowaniu gry. „W czasie konfliktu między siłami niemieckimi i alianckimi odnaleziono zbezczeszczone zwłoki utopionej kobiety… Marta!

Marta umiera, a jej siostra bliźniaczka Julia, młoda córka niemieckiego żołnierza, musi sama poradzić sobie z dotkliwym urazem straty i skutkami jej morderstwa. Poszukiwanie prawdy jest owiane tajemniczym folklorem i intensywnym horrorem wojny, która jest coraz bliższa”.

Oto przerażający dwuminutowy zwiastun wprowadzający do gry:

Wspaniałe w grze jest to, że grając oczami Julii, badając śmierć Marty i tajemniczą postać czającą się w pobliskim jeziorze, możesz uchwycić piękną Toskanię za pomocą fotografii z lat 40. XX wieku.

Podczas eksploracji Ziemi pieszo, łodzią lub na rowerze będziesz mógł wyjąć lustrzankę z dwoma obiektywami, załadować ją na film i uchwycić realistyczne sceny w grze.

Podwójna lustrzanka Giulia.

W tej 14-minutowej grze udostępnionej przez IGN (Pierwsze 2 minuty pojawiają się, gdy gracz uczy się obsługi kamery):

Po zakończeniu rolki filmu możesz wywołać i wydrukować swoje obrazy w pełnej ciemni w grze.

NEWSWEEKktóry otrzymał zapowiedź gry, Rzeczywistość zaskoczona Symulować fotografię.

Marta zmarła […] Zawiera starożytną i zintegrowaną symulację fotograficzną” NEWSWEEK Pisze. Możesz tu majstrować przy ustawieniu przysłony, regulować pierścień ostrości i wybierać między paskami filmu o różnej czułości.Możesz nawet odebrać dodatki – takie jak nowe obiektywy i lampy błyskowe – aby uzyskać dodatkowe opcje robienia idealnego zdjęcia.

Jeśli chodzi o robienie zdjęć, które są integralną częścią śledztwa w sprawie morderstwa, musisz spełnić określone kryteria. Na przykład obiekt musi znajdować się w kadrze, musi być rozsądnie naświetlony i musi być odpowiednio wyostrzony. Jednak gdy eksperymentujesz z aparatem tylko dla przyjemności, Twoja kreatywność jest absolutnie nieograniczona”.

READ  Insider twierdzi, że FromSoftware jest zbyt zajęty, aby pracować nad ponownym uruchomieniem Bloodborne

W ciemni, którą możesz odwiedzić w dowolnym momencie, możesz dowiedzieć się, jak prześwietlić papier fotograficzny za pomocą lupy oraz jak na czas zanurzyć naświetlony papier w roztworze wywoływacza. Gdy masz już zdjęcie, możesz je obejrzeć w związku.

Twórca Luca Dalko mówi: NEWSWEEK Symulowana fotografia da ludziom wgląd w historię i sposób działania fotografii przed smartfonami i Instagramem.

Marta zmarła Zostanie wydany 29 października 2021 r. o godz komputeri Xbox (One, Series S i Series X) oraz Playstation (4 i 5).

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *