Pierwszym składanym telefonem OnePlus może być OPPO Find N

Pierwszym składanym telefonem OnePlus może być OPPO Find N

Będąc częścią wielkiego imperium BBK, które jest właścicielem marek smartfonów, takich jak OPPO, Vivo, Realme, iQOO i OnePlus, widzieliśmy więcej niż jedną okazję, kiedy widzieliśmy, jak te siostrzane marki dzielą się urządzeniami. W przypadku OnePlusa flagowe smartfony tradycyjnie przeszły rebranding z serii OPPO Find R. Choć trend ten zmienił się w ciągu ostatnich kilku generacji, to tanie smartfony z serii OnePlus Nord nadal są rebrandowane z innych telefonów BBK. Istnieje duża szansa, że ​​ta strategia zostanie zastosowana również do obszaru składania.

Jeśli chodzi o sam OPPO Find N, ten składany telefon zdecydowanie wyróżniał się na tle innych w swojej klasie dzięki wyjątkowo odmiennemu wzornictwu i ergonomii. w Nasza recenzjaPodobał nam się telefon i byliśmy tylko rozczarowani, że nie obsługuje żadnej oceny IP i ograniczonej dostępności. Telefon napędzany jest czołowym chipsetem poprzedniej generacji: Snapdragon 888 firmy Qualcomm. Posiada również do 12 GB pamięci RAM i aż 512 GB przestrzeni dyskowej.

Składany ekran wewnętrzny mierzy 7,1 cala i ma niekonwencjonalną rozdzielczość 1920 x 1792 pikseli. Panel AMOLED obsługuje jednak częstotliwość odświeżania 120 Hz i standard HDR10+. Zewnętrzny ekran okładki jest również duży i ma 5,5 cala i rozdzielczość 1971 x 988 pikseli. Jednak częstotliwość odświeżania jest ustawiona na 60 Hz.

Jak widać z arkusza specyfikacji, OPPO Find N, jeśli zmieni nazwę na telefon OnePlus, prawie na pewno znajdzie się poniżej serii Galaxy Z Fold firmy Samsung – nie jest to zła rzecz, biorąc pod uwagę, że prawie nie ma innych konkurentów w tym segmencie.

READ  AirPods Max 2: Wszystko, co wiemy rok po premierze słuchawek z wyższej półki

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *