Mark Shefley z Jets został zawieszony na cztery mecze NHL po tym, jak oskarżono Kanadyjczyka Jake’a Evansa

Obrazy Getty

Odrzutowce Winnipeg prosto Mark Shevel Opuści kolejne cztery mecze Jets po tym, jak NHL zajmie się bezpieczeństwem graczy Liga ogłosiła zawieszenie napastnika Czwartek. Dzieje się tak po tym, jak Scheifele zadał okrutny cios… Montreal Canadiens prosto Jake Evans W ostatnich minutach pierwszego meczu rundy play-off Jets-Habs Series 2 w środę

Evans wydobywał dysk zza siatki odrzutowców, a kiedy wystrzelił go w pustą sieć, Schevel zadał potężny cios, który wysłał Evansa do lotu. Evans wyszedł z gry na noszach, ale poruszał się, gdy był ładowany na nosze.

Biorąc pod uwagę siłę ciosu i było całkiem jasne, że Scheifele nie grał krążkiem, otrzymał ogromną pięciominutową karę za szarżę, a także za złe zachowanie w grze.

Koledzy z drużyny Evansa nie byli całkowicie entuzjastycznie nastawieni do działań Schevela.

„Wszyscy graliśmy w tym meczu wystarczająco długo. (Sheville) wie lepiej. Znam go i nie chcę za bardzo komentować, zostaliśmy poproszeni, aby liga się tym zajęła. zrobimy to, ale nie wiem”, kanadyjski napastnik Brendan Gallagher Po meczu powiedział Scottowi Oakowi z Sportsnet.

Oto czym były Kanadyjskie Siły Obronne Joel Edmondson Muszę powiedzieć o sytuacji, przez Sportsnet:

„To był brudny cios, ale liga się tym zajmie. Jeśli wróci do serii, uprzykrzymy mu życie”

Scheifele na pewno będzie trudno uzasadnić ten cios w lidze. Evans spuszczał głowę, bo wychodził zza siatki i to był tylko cios, który nie musiał nastąpić

To nie będzie pierwszy poważny komentarz posezonowy, ponieważ Lawina Kolorado prosto Nazim Kadri Zakazany na osiem meczów za nielegalny pokaz St. Louis Blues obrońca Justin Falk W pierwszej rundzie.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *