Mały sklep IKEA w Londynie przeniesie się na południowy kraniec miasta w przyszłym miesiącu

Treść artykułu

Szwedzki gigant meblowy Ikea w przyszłym miesiącu przeniesie swój butik Masonville Place do „nowej i ulepszonej” lokalizacji w południowym Londynie.

Chociaż IKEA cztery lata temu zrezygnowała z planu budowy pełnowymiarowego sklepu w Londynie, w 2021 roku firma otworzyła małą lokalizację w Masonville Place.

Treść artykułu

IKEA pierwotnie oferowała usługi projektowania i planowania w tak zwanym „London Design Studio” w centrum handlowym w północnym Londynie. Witryna ta stała się, jak firma nazywa, punktem sprzedaży „zaplanuj i zamów”, w którym kupujący mogą porozmawiać z ekspertami IKEA i zamówić artykuły do ​​kuchni, sypialni, łazienki i salonu.

Treść artykułu

IKEA ogłosiła w październiku 2023 r., że planuje nowy punkt typu drive-thru i na wynos pod adresem 3120 Wonderland Rd. S. Otwarcie placówki nastąpi 6 marca – podała spółka we wtorek.

Lokalizację w Masonville Place zaprojektowano jako „krótkoterminową koncepcję mającą na celu wsparcie klientów w zakresie spersonalizowanych usług projektowania i planowania” – powiedziała Megan Hogan, rzeczniczka IKEA.

„Naszą ambicją było przetestowanie i ocena koncepcji oraz podjęcie decyzji, czy ją rozwijać, czy kontynuować” – powiedziała. „Zaobserwowaliśmy pozytywną reakcję klientów na usługi świadczone w obecnej lokalizacji w Londynie i jesteśmy podekscytowani możliwością rozwoju poprzez otwarcie nowego, większego obiektu i lokalizacji punktu zamówień”.

W niedzielę lokal Masonville Place będzie zamknięty.

Niedawne badanie wykazało, że aż 50 procent Kanadyjczyków „chce przeprowadzić się lub wyremontować swoje domy w ciągu najbliższych dwóch lat” – powiedziała Ina Romagnoli, dyrektor ds. rozwoju biznesu i transformacji w Ikea Canada.

„Chcemy ich wspierać, dostarczając inspirujące i niedrogie rozwiązania w zakresie wyposażenia domu, które odpowiadają zmieniającym się potrzebom ich domów” – powiedziała Romagnoli. „Jesteśmy podekscytowani możliwością zapewnienia światowej klasy doświadczenia w zakresie planowania naszym sąsiadom w londyńskiej dzielnicy i pomagania im w planowaniu wymarzonej przestrzeni bez konieczności domysłów.

Treść artykułu

Redakcja zaleca

READ  Partia Narodowo-Demokratyczna wzywa do zwrotu federalnych pieniędzy na wsparcie płac, ale krytycy kwestionują jego użyteczność

W nowej lokalizacji usługi planowania będą świadczone na zasadzie bezpośredniej wizyty i po wcześniejszym umówieniu się na spotkanie.

Po złożeniu zamówienia klienci mogą otrzymać je bezpośrednio do domu lub do lokalnego punktu odbioru IKEA.

W 2017 roku IKEA ogłosiła, że ​​planuje otworzyć pełny sklep w Londynie, na południe od autostrady 401 i Wellington Road, niedaleko Costco. Firma potwierdziła, że ​​posiada umowę zakupu dotyczącą tej witryny.

IKEA przełożyła plany dotyczące sklepów w 2018 r., ponieważ przejście na sprzedaż internetową za pośrednictwem Amazon i Wayfair zmieniło krajobraz handlu detalicznego.

Firma oświadczyła w 2020 roku, że nie monitoruje już swojej lokalizacji w Londynie.

[email protected]

Udostępnij ten artykuł w swojej sieci społecznościowej

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *