Lucy, mieszkanka Fallout's Vault, spotyka ghula w tej ekskluzywnej scenie

Lucy, mieszkanka Fallout's Vault, spotyka ghula w tej ekskluzywnej scenie

Premiera Fallouta w Prime Video odbędzie się 11 kwietnia

Lucy (dawniej Mieszkanka Krypty) wydaje się nie mieć nic wspólnego z Ghoulem Waltona Gogginsa w tej ekskluzywnej scenie z nadchodzącej serii Fallout studia Prime Video.

Taktyka deeskalacji stosowana przez mieszkańców bunkrów nie wydaje się mieć takiego samego skutku na Pustkowiach. Ale chociaż Lucy może nie być w stanie sama stawić czoła upiorom, otrzymuje nieoczekiwaną pomoc od członka Mrocznego Bractwa.

Podsumowanie serii z Prime Video:

Oparta na jednej z najlepszych serii gier wideo wszechczasów, Fallout to opowieść o bogatych i tych, którzy nie mają, w świecie, w którym prawie nic nie zostało. Dwieście lat po apokalipsie łagodni mieszkańcy luksusowych schronisk zmuszeni są powrócić do napromieniowanego ognia piekielnego, który pozostawili po sobie ich przodkowie – i są zszokowani odkryciem, że czeka na nich niezwykle złożony, porywająco dziwny i niezwykle brutalny świat.

Ella Purnell to Lucy, optymistyczna mieszkanka Krypty, obdarzona amerykańskim duchem „można zrobić”. Jej spokojna i idealistyczna natura zostaje wystawiona na próbę, gdy zostaje zmuszona do wypłynięcia na powierzchnię, by uratować ojca. Aaron Moten wciela się w Maximusa, młodego żołnierza, który awansuje do rangi towarzysza we frakcji wojskowej zwanej Bractwem. Zrobi wszystko, aby osiągnąć cele Bractwa Muzułmańskiego, jakim jest zaprowadzenie prawa i porządku na pustkowiach. Walton Goggins to Ogr, moralnie niejednoznaczny łowca nagród, który nosi w sobie 200-letnią historię postnuklearnego świata.

READ  Na kogo głosowano dziś wieczorem? & Kto wygrał HOH? - Sieć Big Brother

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *