Lotnisko w Sewilli wznawia loty do Polski i Rumunii w czerwcu

Lotnisko w Sewilli wznawia loty do Polski i Rumunii w czerwcu
Źródło: Wikimedia

LOTNISKO W SEWILLI W czerwcu wznowi loty do Polski i Rumunii. Port Lotniczy San Pablo wznawia kontakt z Bukaresztem, Rumunia, dwa razy w tygodniu od 29 czerwca z częstotliwością lotów oraz polskimi miastami Katowicami i Warszawą Tanie linie lotnicze, Węgry

Zgodnie z zapowiedzią Informacje o Andaluzji, Na ten miesiąc planowane są nowe trasy międzynarodowe. Ryanair Loty do Wiednia (Austria); Paryż Beauvois, Marsylia i Nantes (Francja); Neapol i Palermo (Włochy); Valletta (Malta); Miasta Londyn, Edynburg i Manchester (Wielka Brytania), Kraków (Polska), Lizbona (Portugalia) oraz marokańskie miasta Rabat, Fez i Tanger, jak zawsze, są tak samo popularne jak epidemia, w zależności od obowiązujących przepisów w każdym konkretnym momencie.

Irish Airlines obsługuje spółki zależne z Kolonią (Niemcy); Bruksela, Belgia); Eindhoven (Holandia); Dublin, Irlandia); Tuluza i Bordeaux (Francja); Budapeszt, Węgry); Barry, Bolonia, Katania, Mediolan, Piza, Rzym, lotnisko Fiamicino i Wenecja (Włochy); Porto (Portugalia) i marokańskie miasto Marrakesz.

Na kontynencie europejskim jest już 14 krajów Lotnisko w Sewilli 39 tras międzynarodowych, które obejmują cztery połączenia z miastami Maroka, stanowi nowy wzrost w porównaniu z poprzednim miesiącem, co odzwierciedla boom podaży, potwierdzając tym samym wzrostowy trend aktywności lotniczej.

Inne trasy obsługiwane z lotniska to portugalskie DAP Powietrze Połączenie Sewilli z Lizboną, Transcewia Ma otwartą trasę z Amsterdamem (Holandia); Lufthansa Planuje loty do iz Monachium i Frankfurtu Szarotka I EasyJet Obsługę lotów do Szwajcarii, zwłaszcza do Zurychu i Genewy.

READ  Kolejne osiągnięcie na torze, białoruski sprinter jedzie do Polski

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *