Lana Del Rey występuje w najlepszej jak dotąd kampanii SKIMS

Lana Del Rey występuje w najlepszej jak dotąd kampanii SKIMS

Plotki są prawdziwe: Lana Del Rey jest dziewczyną SKIMS! Ulubiona pracownica Internetu Waffle House zarezerwowała nowy występ jako twarz walentynkowej kolekcji SKIMS, potwierdzając podejrzenia o współpracę między nią a Kim Kardashian.

Ustawienia prywatności Highsnobiety zablokowały ten post na Twitterze.

Na początku tygodnia internauci zauważyli, że Lana, która rzadko publikuje posty na temat marek i produktów, wrzuciła do Instagram Stories zdjęcie pudełka SKIMS. „Uwaga: sytuacja zacznie szaleć… przez długi czas” – podpisała post. Szczególnie uważni fani zwrócili także uwagę, że Lana śledziła markę, a także jej bardzo znanego założyciela, na Instagramie.

Ustawienia prywatności Highsnobiety zablokowały ten post na Twitterze.

Kampania i kolekcja Upadek w Internecie 23 stycznia to ważny moment dla Lany. W czwartek rano wydała nowy singiel zatytułowany „Henry, Come On”, co wywołało spekulacje, że może pracować nad nowym albumem.

4 lutego piosenkarka pojawi się (halo!) na ceremonii rozdania nagród Grammy 2024, gdzie jest nominowana do pięciu nagród: Album Roku. Najlepszy alternatywny album roku (Czy wiesz, że pod Ocean Blvd znajduje się tunel)Piosenka roku („A&W”), najlepsze alternatywne wykonanie instrumentalne („A&W”) i najlepsze wykonanie popowe w duecie/grupie („Candy Naszyjnik” z Jonem Batiste).

Ustawienia prywatności Highsnobiety zablokowały ten post na Instagramie.

Kupuj nasze ulubione produkty

READ  Ezra Miller przyznaje się do bezprawnego wkroczenia na teren Vermont | Ezrę Millera

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *