Kto zabił ojca Coultera? Co ukrywa mama? Justin Hartley wyjaśnia – TVLine

Kto zabił ojca Coultera?  Co ukrywa mama?  Justin Hartley wyjaśnia – TVLine

Stacja CBS wykorzystała niedzielny Super Bowl LVIII jako platformę startową dla pojazdu Justina Hartleya Abstrakt. Godzinny dramat – luźno oparty na powieści Jeffreya Deavera „The Never Game” – rzuca światło na film to my Weterynarz jako Colter Shaw, samotny wilk, który przemierza kraj i wykorzystuje swoje specjalistyczne umiejętności tropienia, aby pomóc zwykłym obywatelom i funkcjonariuszom organów ścigania w rozwiązywaniu wszelkiego rodzaju tajemnic… a wszystko to podczas zmagań z rozbitą rodziną.

Tutaj sprawy stają się interesujące.

Retrospekcje ujawniają, że Coulter i jego rodzeństwo – w tym starszy brat Russell i młodsza siostra Dory – otrzymali niezwykłe wychowanie. Ich rodzice, Ashton i Mary (w tej roli… GęsiLee Tergesena i Dobry SamWendy Crowson: „Byli profesorami w Berkeley, dopóki nie wydarzył się incydent z moim ojcem” – wyjaśnia Coulter. „Więc zabrał nas, abyśmy żyli poza siecią w tej chatce. Właściwie był to kompleks w pobliżu Sierra National Forest, gdzie Ashton zaczął opowiadać o ludziach, którzy chcieli go dopaść i o tym, jak wszyscy musieliśmy się przygotować. Nauczył nas tropienia, polowań i wspinaczki swobodnej w miejscu zwanym Devil's Notch.

Pewnej nocy w 2003 roku, kiedy Mary nie było w domu, Ashtona ogarnęła paranoja i uciekł, zostawiając trójkę dzieci. Russell gonił go, a godzinę później Coulter znalazł martwego ojca na dnie Devil's Notch. Wyglądało, jakby Russell go popchnął.

Jak oglądać mecz Super Bowl 49ers vs.  Szefowie 2024 w Internecie

Obecnie Russell próbuje skontaktować się z Coulterem. Mówi, że jest coś, co Coulter „musi wiedzieć”, ale Mary chce, aby Coulter ignorował prośby brata.

„Chcę, żebyś mi zaufał” – mówi. „Zablokuj ten numer. Zignoruj ​​go. Dla dobra wszystkich zostaw go bez zmian. ”

Ale czy Coulter uszanuje wolę mamy? A może jego ciekawość zwycięży i ​​utoruje drogę do bardzo napiętego ponownego spotkania? A co z Dory, Colterem i siostrą Russella, którą widziano w retrospekcjach, ale nie była obecna w pierwszym odcinku?

READ  Wielka aktualizacja, kiedy Elias powróci do programowania WWE

„Musimy się tym zająć” – Hartley powiedział TVLine. „Kiedy to się stanie, będzie to miało wiele sensu… [but] Nie zobaczysz jej tak wcześnie w pierwszym sezonie. Mogę ci to powiedzieć.

Zapytaliśmy także Hartleya, dlaczego Mary uznała, że ​​najlepiej będzie, jeśli Coulter będzie nadal unikał wezwań Russella. Czy jej intencje są czyste, czy też kryje się za tym coś większego – i być może złowrogiego – o czym Coulter nie wie?

„To znaczy, czasami chroni się ludzi przed nimi samymi” – mówi Hartley. „[Mary] Wie, kim jest Coulter i wie, że kiedy jest w drodze, nie pozostawi po sobie śladu. Nie zmieni kursu, dopóki nie znajdzie odpowiedzi, których potrzebuje, a Mary jest „na tyle zdesperowana, że ​​okłamuje syna”, jeśli tylko to będzie konieczne, aby uchronić go przed niebezpieczeństwem.

Obejrzyj premierę pierwszego sezonu Justina Hartleya Trackera w CBS i Paramount Plus
Zdjęcie: Ed Arakel/CBS

Wszystko to sprawiło, że zaczęliśmy się zastanawiać: w jakim stopniu każdy odcinek będzie skupiał się na codziennej pracy Coltera jako osoby nagradzającej… a w jakim stopniu na budowaniu mitologii serialu. „To zależy od odcinka” – odpowiada Hartley. „Mamy odcinki, w których jest 60-40, przesuwających się w stronę fabuły, a niektóre 50-50, niektóre 70-30, przesuwające się w stronę problemu. Są takie odcinki, w których fabuła jest nieco bardziej przeplatana, a niektóre nie jest w sumie przeplatane wieloma rzeczami. Powiem jednak, że każdy odcinek zawiera trochę historii Coltera.

Reklamy Super Bowl 2024: zobacz wszystkie reklamy

Najlepsze i najgorsze reklamy Super Bowl

Co sądzisz o CBS-ie? Abstrakt? Oceń premierę w poniższej ankiecie i daj nam znać, czy wrócisz na odcinek 2 (emitowany w niedzielę, 18 lutego w zwykłej porze, o 9/8c).

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *