Książka BOBA FETT obejmuje produkcję według Star Ming-Na Wen

Drugi sezon Mandalorianin Złośliwość po napisach dla Fanova zatytułowana Boba FettaNiedługo potem ujawniono, że serial był już od jakiegoś czasu kręcony. Teraz gwiazda Ming-Na Wen ujawniła, że ​​produkcja się skończyła.

Chociaż nie ma oficjalnego ogłoszenia, ale Agenci Tarczy Alum zabrała się na Twittera, aby przyjrzeć się otrzymanym „prezentom pakowania”, które wyraźnie wskazują, że główne zdjęcia dobiegły końca i wkrótce rozpocznie się postprodukcja (jeśli jeszcze nie jest).

Nadal niewiele o niej wiemy Boba Fetta. Mandalorianin Scena po napisach ujrzała niesławnego łowcę nagród (Temoira Morrison) przybywającego do rezydencji Jabby Hutt na Tatooine z innym najemnikiem Funk Chand (Na Win). Po wysłaniu Biba Fortuny Fett najwyraźniej zagarnął tron ​​Jabby dla siebie, dając do zrozumienia, że ​​spiskuje również, by zmierzyć się z osławionym gangiem przestępczym.

tam były plotki? Że mogą pojawić się starzy „kumple” Fetta (Zuckuss, 4-Lom, IG-88, Dengar, Bossk, a może nawet Cad Bane), ale nie otrzymaliśmy żadnych solidnych aktualizacji.

Wyprodukowane przez Jona Favreau .a TBOFF Wraz z Dave’em Filonim i Robertem Rodriguezem, którzy prowadzili skoncentrowany na Fettach rozdział Mandalorianin, „Tragedia.”

READ  Black Adam: Relacje Dwayne'a Johnsona z WB popsuły się podczas ich uzupełniającego spotkania w Tequila Bar

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *