Książę Harry przybywa do Wielkiej Brytanii, aby powitać króla Karola walczącego z rakiem

Książę Harry przybywa do Wielkiej Brytanii, aby powitać króla Karola walczącego z rakiem

rodzina królewska

Książę Harry wyjechał do Wielkiej Brytanii, aby spędzić czas ze swoim ojcem, królem Karolem III, po tym, jak zdiagnozowano u niego raka.

W poniedziałkowe popołudnie widziano księcia Sussex udającego się do prywatnej poczekalni na międzynarodowym lotnisku w Los Angeles swoim czarnym Range Roverem w towarzystwie swojej ochrony. Według zdjęć uzyskanych przez Al-Shams.

Oczekuje się, że 39-letni Harry, który podróżował bez żony Meghan Markle, wyląduje za stawem we wtorek i jak najszybciej spotka się z 75-letnim Charlesem.

W poniedziałek Page Six poinformowała wyłącznie, że królewski dysydent planuje odwiedzić ojca po tym, jak Pałac Buckingham ogłosił walkę Karola z rakiem.

Widziano księcia Harry'ego udającego się do Wielkiej Brytanii, aby odwiedzić swojego ojca, króla Karola III, bez żony Meghan Markle. Obraz drutu
W poniedziałek rodzina królewska ogłosiła szokującą diagnozę raka u Karola. Samira Husajna/WireImage
Widziano Harry'ego przybywającego na lotnisko w Los Angeles w drodze do króla. Samira Husajna/WireImage

Zespół księcia i księżnej Sussex potwierdził również, że Harry rzeczywiście rozmawiał z królem po postawieniu diagnozy i powiedział nam, że 42-letni absolwent „Suits” pozostanie w domu w Montecito w Kalifornii z dwójką dzieci: księciem Archiem, 4 i księżniczka Lilibet, 2.

U Charlesa, który nie został jeszcze zidentyfikowany, wykryto podczas udanej operacji prostaty.

„Podczas niedawnej procedury króla w szpitalu z powodu łagodnego rozrostu prostaty zgłoszono odrębną kwestię niepokojącą” – oznajmił pałac w poniedziałkowym oświadczeniu. „Późniejsze badania diagnostyczne zidentyfikowały odmianę raka.

Harry i Markle nie mają kontaktu z Karolem, odkąd zrezygnowali z obowiązków królewskich w 2020 roku. Getty Images dla Fundacji Invictus Games

„Jego Królewska Mość Król rozpoczął dziś harmonogram regularnych zabiegów, na który lekarze zalecili mu odroczenie obowiązków publicznych.

Pałac dodał: „Przez cały ten okres Jego Królewska Mość Król będzie w dalszym ciągu jak zwykle załatwiał sprawy państwowe i oficjalne”.

Karol objął tron ​​we wrześniu 2022 roku, po śmierci swojej matki, królowej Elżbiety II, w wieku 96 lat.

Harry był świadomy stanu swojego ojca podczas ich sporu. Obrazy Getty’ego

Następny w kolejce do brytyjskiego tronu jest starszy brat Harry’ego, książę William.


Więcej informacji z Page Six, który tak lubisz…

READ  Departament Sprawiedliwości Trumpa przechwytuje dane z Izby Demokratów w śledztwie dotyczącym wycieku تحقيق

Zarówno Harry, jak i William byli obecni na koronacji Karola w maju 2023 r., chociaż wydawało się, że bracia nie zareagowali, ponieważ napięcie utrzymywało się na wysokim poziomie.

Nie jest jasne, czy książę i księżna Sussex kontaktowali się z księciem Williamem i Kate Middleton w związku z ich rozstaniem. Obrazy Getty’ego

Harry pokłócił się z ojcem i 41-letnim księciem Walii, po tym jak on i Markle zrezygnowali z pełnienia obowiązków królewskich w 2020 roku i przenieśli się do Kalifornii.

Od tego czasu Sussexowie otwarcie omawiają swoją krytykę monarchii i członków ich rodzin, wbijając klin między krewnymi.

Według doniesień Harry i Charles utrzymywali kontakt pomimo dzielących ich różnic, choć nie jest jasne, czy rudowłosy członek rodziny królewskiej powrócił do łask Williama po diagnozie ojca.

Załaduj więcej…
https://pagesix.com/2024/02/06/royal-family/prince-harry-to-arrive-in-uk-today-to-visit-king-charles-amid-cancer-battle/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium =site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania

Ned Windrow

"Internetowy geek. Myśliciel. Praktyk od piwa. Ekspert od bekonu. Muzykoholik. Certyfikowany guru podróży."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *